Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lisszabonban jó nyaralni...

Lisszabonban jó nyaralni gyerekekkel? 10 nap az jó ott? Van annyi látni, vagy felfedeznivaló? Milyen árak vannak?

Figyelt kérdés
3 gyerekkel (9,11 , 13 )évesek. Mit javasoltok megnézni? Szállásokat merre érdemes? Autóbérlés tapasztalatok? Minden érdekelne

2018. jan. 13. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenni pár napra, de szerintem nem nyaralós hely.
2018. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szép város, de sok csak erre az egy városra 10 nap. 4-5 nap bőven elég.

Szállásokat a booking.com oldalon érdemes nézni. Az árak majdnem olyanok mint otthon..Egy éttermi vacsora 1 főnek 8-15 euró között mozog. ( étteremtől függ)

2018. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A gyerekek hamar meg fogják unni, túrázni, strandolni kell vinni őket, nem nagyvárosba.
2018. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Éppen így gondoltam, kirándulni és tengerpartra..

ezért érdekelnek a tapasztalatok

2018. jan. 14. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem Lisszabonba kell menni, hanem délre. Faroba repül a Wizz, ott jobb lesz gyerkőcökkel, nézz utána.
2018. jan. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek, Faro inkább nyaralóhely.
2018. jan. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgyis béreltek autót, akkor már érdemesebb Lisszabonba (esetleg Portóba, de úgy 10 nap már kevés) érkezni (oda is megy a wizzair), és Faróból hazajönni. Lisszabon környékén is vannak szép strandok, de a víz nyár közepén sem túl meleg, és nagyon hullámos. 3-4 nap elég a fővárosra, onnan akár kocsival, akár vonattal vagy busszal le lehet menni délre, ami strandolásra alkalmasabb. Rengeteg bájos kisváros, gyönyörű természeti képződmény van, amit érdemes megnézni.
2018. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lisszabon és környéke 5 nap. Én is inkább délre mennék, akár autót bérelni pár nap Lisszabon, aztán Algarve/Faro ha 10 napotok lesz. A Porto Lisszabon program se rossz de 10 nap szintén sok, illetve a gyerekeknek talán kevésbé élvezetes. Ahogy már írták szállás:booking. Én apartmant foglalok mindig még ha nem is minden étkezésnél főzök reggeli kávé tea, gyümölcsök akár az útra szendvicsek stb. Élelmiszerek mint nálunk van ami olcsóbb is. Én személy szerint inkább egy pár napot töltenék csak Lisszabonban a többit délen. Lisszabon nem a strandolásról híres de érdemes megnézni + a környéket is felfedezni. De 10 nap csak Lisszabonra(szerintem) sok.
2018. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!