Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik jártak már Szlovákiában...

Akik jártak már Szlovákiában síelni, azok tudnának segíteni?

Figyelt kérdés

Hétvégén tervezünk a Chopok Jasna sítrepre utazni. Van bármilyen tapasztalatotok, hogy arrafelé havazás esetén mennyire járhatóak az utak?


Előre is köszönök minden hasznos választ!



2018. jan. 30. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Nem ütköztem meg akadalyokba.

Nem hiba elteni holancot, de meg sosem volt ra szüksegem.

2018. jan. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk viszont kellett hólánc, de azzal jól járható vilt az ut. Másnapra már takarítva is volt.


Nem volt gondunk pedig a kisautóval (Toyota Yaris) voltunk.

2018. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

15 évig jártam oda síelni, és most megyek megint 2 hét múlva kedden 4 napra.

Feljutàssal soha nem volt gond, de téli gumi alap, meg esetleg hólànc, na és nem kell száguldozni sem.

Ha pályaszállàson fogtok lakni, akkor ugye csak az első fel-meg lejutáshoz kell a kocsi, máshoz nem. Mi általában ezt az opciót vàlasztottuk mindig, így minket felengedtek a hotelig.

Egyszer laktunk úgy, hogy Liptószentmiklóson béreltünk szállàst, és onnan mentünk felfelé naponta, namost akkor pl hétvégén reggel 8-9 után már csak az első parkolóig engedtèk fel az autókat - a hotelekbe menők kivételével - (talàn a Lùcky-ig, onnan nem), és onnantól ingyenes síbusz. (3 nagyobb megállóval : Zahradky, Biela Put és az utolsó, ahol a Grand Hotel van, a kabinos aljàban, ott fordult a busz.)

Azóta lehet, megy tovább a déli oldal felè, de erre nem emlékszem, mert akkor még nem volt összekötve a kettő, amikor így mentünk.


Most a Tri Studnickyba megyünk, ezt a hotelt még nem próbàltam, de innen is van ingyenes síbusz a Lúcky-ig, szerintem azzal fogunk felmenni.

2018. febr. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!