Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjünk nyaralni Horvátor...

Hova menjünk nyaralni Horvátországban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A nyáron szeretnénk a párommal elutazni Horvátországba. Olvasgattam már a neten, meg nézelődtem szállás után, de nem igazán tudom hogy, hova lenne érdemes mennünk.

Fontos szempont, hogy ne legyen túl messze. Szeretnénk szép helyeket felfedezni (akár óváros, akár nemzeti parkok), túrázni, kerékpározni, esetleg jet ski-t bérelni, eldugott kis helyeket meglátogatni. Tehát olyan városban szeretnénk megszállni ahol (illetve annak közelében) sok programot, kirándulást lehet szervezni.

Köszönöm előre a segítséget!


2018. febr. 2. 19:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A körbe autóztam azt jelenti,hogy minden nap más faluba,városba és minden nap más strandra látogattunk el.Tehát elmondhatom,hogy szinte mindent megnéztünk.Bár két hét alatt azért gondolom volt ahol nem jártunk,de mi nem voltunk elájulva Krk szigettől.Az egyetlen,homokos de inkább iszapos strandja mellett több eldugott strandot is megnéztünk.

Mi,többet nem megyünk ide,de ettől még másnak tetszhet.

2018. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!