Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye annak hogy ebbe az osztályfőnök bele egyezik?

Figyelt kérdés

Ukrán az osztály fönökünk és szeretné velünk megismerteti a drága hazáját és annak kultúráját.El sem tudom képzelni hogy az ukránoknak milyen kultúrájuk lehet.

Áprilisban megyünk majd egy hétre Kijevben és szeretné nekünk be mutatni a kijevhez közeli ukrán városokat meg magát Kijevet.

Én és pár osztály nagyjából a fél osztály kitalálta hogy akkor már lehetne egy kis katasztrófa túra is az osztály kirándulás része.

El mehetnének Csernobilba vagyis jobban mondva Pipjatyba a szellem városba.

Szerintetek mennyi az esélye annak hogy az osztály fönökünk bele megy és az igazgató nő ezt engedélyezi nekünk ?



2018. febr. 6. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Számomra nagyon tanulságos volt elutazni a zónába és megismerni a kataztrófahoz vezető eseményláncolatot, különös tekintettel az emberi hibákra. És meglehetősen szívszorító érzés is volt látni a csendes pusztulást. Úgy gondolom, hogy komoly szemléletfornáló ereje van egy ilyen utazásnak, így hasznos lehet bizonyos kor felett.


Azonban fontos, hogy mindenki komolyan vegye a biztonsági szabályokat, ami egy linkebb osztálynál nem feltétlenül valósul meg. Éppen ezért rajtatok múlik, mennyire szolgáltok rá a tanári kar bizalmára.

2018. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18 év alatt nem lehet odamenni.
2018. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne hogy ha esetleg kapnánk rá engedélyt akkor valószínűleg mindenki be tartaná a szabályokat hogy nem lehet semmihez nyúlni kihozni vagy bevinni dolgokat .

Tényleg csak 18 pluszosokat engednek be ?

2018. febr. 6. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem Ukrajnaban nagyon pozitiv elmenyek ertek. Szervezett motorosturara es -talalkozora mentem, de az fantasztikus volt. Mondjuk, nem diakszallodaban szalltunk meg, de maga Kijev is szuper volt.


Szerintem, itt nem az osztalyfönök es az igazgato a legnagyobb akadaly, hanem valoban a szabalyzat, miszerint csak 18 eves kortol lehet latogatni, valamint a szülöket meggyözni, hogy ti egy olyan helyre szeretnetek menni, ahol meg mindig veszelyes sugarzas van. Fogalmatok sincs, hogy akar egy latogatas is milyen hosszutavu kockazatokkal jarhat. Biztos vagyok benne, hogy szep latvany es izgalmas, de a sugarzast semmivel nem tudjatok kivedeni. Ha nem szeretnel egesz eletedben azon izgulni, hogy egy-egy magyarazhatatlan fajdalom, emelyges, szedüles es faradekonysag vajon egy meg nem talalt tumorbol eredhet -e, akkor ezt inkabb hanyagoljatok. Van nagyon sok mas erdekes latvanyossag is.

2018. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!