Kezdőoldal » Utazás » Európa » Üdv. Angliában élek de kaptam...

Goaus kérdése:

Üdv. Angliában élek de kaptam egy jó lehetőséget Hollandiából (Den Bosch).1000 euroval több az angol (itt átlag felett kapok minimális különbséggel. Élhetőbb, jobb ország Hollandia? Olyanok véleményére lennék kíváncsi akik éltek mindkét helyen.

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjél, de a hollandot jó, ha bezséled, unokabátyám pl. adig nem tudott váltani, míg nem beszélt társalgási szinten hollandul - noha angolul tud mindenki ott.
2018. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem a kérdésből, hogy hol lenne több a fizetés. Én mindenesetre nem szívesen hagynám ott Nagy-Britanniát egyik országért sem a kontinensen (az angolszász életmód sokkal lazább, egyszerűbb és kényelmesebb), de azért 1000 euró lényeges különbség.
2018. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Menjél, de a hollandot jó, ha bezséled, "


Munkaajánlata van, szerinted probléma a nyelvtudás? Ha az lenne nem kapott volna állást.

2018. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megy a zöld mindekinek. Hollandban lenne 1000 euroval több, mivel sikerült beszélnem pár emberrel aki innen ment hollandba, egyöntetű volt a válasz Hollandia százszor jobb, így vasárnap már repülök is interjura. Ha nem is sikerül mindenben megegyezni a jövőben költözöm az biztos.:)
2018. febr. 20. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Még egy tanács, érdemes a nettó fizetést nézni. Például Németországban ha évi 10 ezer euróval magasabb a fizetésed, mint Angliában, az nettóban végülis kevesebb lesz, mert sokkal magasabbak az adók.
2018. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jagello válasza:
Akkor csupán kiváncsiságból-melyik jobb hely számodra kedves kérdező, Anglia avagy Hollandia?
2018. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!