Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hollandiában mennyi a minimálb...

Hollandiában mennyi a minimálbér nettóban, illetve a minimális óra bér nettóban?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A kék táblázat mutatja a bruttó béreket 2014 január 1-től. Az első oszlop az életkort, a második a havi, a harmadik a heti, a negyedik a napi bért jelöli Euroban.


23 év és afölött a havi bruttó 1485,60 € nettója 1297,27 €.

[link]

2014. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Pista bácsi
2014. jan. 11. 01:05
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Hat eleg sovany osszeg, abbol meg itthon is szarul elsz, nemhogy odakint.
2014. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Keressél 1400 Eurót abból 400 Euró a szállás rezsivel (+ 1 havi kaució 400 Euro), 200-300 euró a kaja amit megeszel, a kiutazás vagy 30 ezer veszel egy telefont kártyával 50 euró. Egészségügyi kártya 80 euro. Munkába járás 50-100 euro. Ha jól számolok akkor 600-700 euród megmarad az már nagyon jó.
2014. jan. 11. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

"Hat eleg sovany osszeg, abbol meg itthon is szarul elsz, nemhogy odakint."


Egy kicsit el vagy tévedve, ember! Az nem zavar, hogy ez Hollandiában a MINIMÁLBÉR? Amit bármelyik jött ment megkap? Magyarországon ennyi €-nak megfelelő forintot középvezetők kapnak. Mellesleg egészen szépen lehet ennyiből élni Hollandiában.

2014. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem ertem, miert zavarna az hogy ez a minimalber? A kerdes az volt mennyi az annyi es 1200 euro-t irtak, az meg magyarorszagon sem biztosit tul szinvonalas eletet.
2014. jan. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

400 eu szallas rezsivel ? Ezert meg tomegszallast sem kapsz.

Vagy neked jo 12 magyar egy wc re?

Egy szoba garzon a toroknegyedben is 500 eu plusz rezsi elso ho 3x berleti dij.

Biztositasok adok enni pont marad a penzbol.

Ezen kivul 40 oras munkahet es ha nem tetszik mehetsz.

Senki ne induljon neki holland nyelvtudas sporoltpenz es jo szakma nelkul.

Kihasznalnak becsapnak

2014. jan. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

#7

Amikor kint melóztam 700 euroért béreltem egy lakást amire felvettem lakhatási tám ogatást ls így csak 350 volt. De egy szobát már kasz 250-ért is, egy studiót 450-500-ért is és nem a török negyedben.

2014. jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
lakásbérlet margójára: Huurkommissie (helyesírás nem garantált, nem dolgoztam még Hollandiában de hogy a lakbér államilag szabélyzott dolog, nagy mértékben független a környéktől adott településen belül, sokkal inkább a lakás paraméterei fontosak). Lakás kivesz, utána azonnal Huurkommissie, és leviszik neked a lakbért, amivel addig túlfizetted a kvótát, visszakapod vagy lelakod. Aki nem ezt teszi, az nem csupán balek, de idióta is, aki tönkreteszi Hollandia józan és társadalmilag jól megfontolt lakhatási stratégiáját. Éppen azt szeretnék, hogy ne legyenek "negyedek". Nem élek Hollandiában, de csodákra képes az internet, ha nem csak az ostoba fészbúkodat nézed naphosszat rajt.
2014. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!