Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik fővárosba menjünk el...

Melyik fővárosba menjünk el tavasszal szerintetek?

Figyelt kérdés
Két lehetőség van, az egyik Belgrád, a másik Szófia. Mik az érvek, ellen érvek a városokról? Esetleg aki kint volt az egyik fővárosba, szívesen elolvasnám a véleményét :)

2018. márc. 3. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szofiaban voltam, nekem tetszetr.
2018. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Belgrád a világ egyik legmenőbb helye szerintem, pedig jártam nagyjából 30 országban. Nagyon durva éjszakai élet, sok jó étterem, szép belváros, Tito-mauzóleum, etcetera.


Szófia nem rossz, de a közelében nincs Belgrádnak.

2018. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mind a két választ, ment a like :)

#2 Tudnál még nekem egy kicsit mesélni Belgrádról? Az éjszakai élete érdekel, mivel szerintem buliznánk is, meg persze várostnéznénk :)

2018. márc. 4. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Varosnezesre egyik sem igazan alkalmas, szepnek nem szep varosok erosen erzodik a balkani hangulat de meg van a maga szepsege. Belgradnak es Szofianak is porgos egyebkent az ejszakai elete de ebbol a szempontbol Belgradnak kicsit jobban. Tomegkozlekedes Szofiaban sokkal jobb(van metro amivel nagyjabol barhova el leheg jutni es nem is draga). Árban kb ugyanott vannak nagysagra es nepessegre is. Belgradba azert eleg sok fele nep el ami miatt neha zavargasok vannak(albanok,bosnyakok,horvatok,szlovenok miatt).

A lanyok mindket helyen szepek bar kisse zavaro, hogy a legtobbon feltoltott szaj es mell van. Klima ugyan az, nyaron Belgradba tud eleg dogveszto meleg is lenni.

2018. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!