Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svédországban komolyan ilyen...

Svédországban komolyan ilyen olcsón lehet lakást venni?

Figyelt kérdés

nézegetem ezt az oldalt és sok ház van jó olcsón [link]


mi a baj hogy ilyen olcsón adják?



2018. márc. 7. 13:02
1 2
 11/14 anonim válasza:

Ezek az ingatlanok bérleti dijasok.

Kifizeted az árát és még pluszba fizetned kell érte.

Evente még plusz 32-35.000 kb melyik hogy.

2018. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az nem bérleti díj, hanem adó. A nyugati országokban szeretik lehúzni valamiért az ingatlantulajdonosokat.
2018. nov. 26. 19:44
 13/14 anonim válasza:

Az durva lenne ha havi 150-re jönne ki az adó.

Svédbe több kategóriában lehet ingatlant vásárolni.

Van a bérleti díjas.Nem erre gondolok.

Van a "félsaját" jellegű. Itt nem teljesen a tiéd az ingatlan.Kell havonta fizetni még pluszba.De ezeket olcsón veszik meg.

És van a teljesen saját,ami ritkább.

Azok már nagyon drágák. Főleg a jobb infrastruktúrával rendelkező helyeken ahol elég munkalehetőség is van.

Na azt már nem vesszük meg sajnos 5 Millióért.

2018. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Engem érdekelne hogy Svédországban, Finnországban, Norvégiában külföldiként hogyan lehet ingatlant venni? Ha valakinek van tapasztalata akármelyik országgal Kapcsolatban az leírhatná. Vagy valami releváns honlapot linkelhetnétek.

Nekem az nem gond ha távol van mindentől, az se ha nincs munka helyben. Közmű legyen persze. Ha így változik az éghajlat akkor 10-20 év múlva én már nem tudom elviselni itt Magyarországon szóval gondoltam jó lenne előre bevásárolni valahol északon.

2022. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!