Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriában hány napig vagyok...

Ausztriában hány napig vagyok biztosítva a TB-re (Socialversicherung) munkaviszony megszünése után?

Figyelt kérdés
Hány nap után kéne magamnak fizetnem a társadalombiztosítást? Magyarországon azt tudom, hogy 45 nap. Munkanélkülire nem regisztráltam magam.

2018. márc. 7. 13:53
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
0%
Ha regisztraltad voln akkor most ilyen problemad nem lenne.......egyebkent igy nem csak a gkk fog radszallni hanem idővel a finanzpolizei meg a többi,hogy munkad ugyan nincs meg semmilyen jövedelmed,akkor tessék már elmagyarazni miből tetszik elni stb.........
2018. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam bent az osztrák munkaügyi központban, ott azt mondták, hogy nem kötelező magamat bejelentenem. Már találtam munkát, írtam a cégnek, azt mondták, hogy saját döntésem, hogy bejelentem-e magam, míg ténylegesen munkába állhatok. De nem kötelező. Mivel már találtam munkát, ezért gondoltam felesleges bejelenteni magam a köztes időre, 2 hétre. Viszont azt, hogy hány napig érvényes a TB-m, azt elfelejtettem megkérdezni.
2018. márc. 7. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Az utolsó kérdés vonatkozik rád... 6 hétig a munkaviszony megszűnése után.

2018. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!