Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erdélyben töltött húsvét,...

Erdélyben töltött húsvét, mohos-tőzegláp elérhetőség?

Figyelt kérdés

Húsvétkor a családdal erdélybe tervezünk utat. Már meg van a szállás és a programok is. 2015-ben voltam a Szent Anna-tónál és onnan nem messze a mohos-tőzeglápnál. A Szent Anna-tó úticél, de szívesen megmutatnám nekik a tőzeglápat is mert nekem nagyon tetszett és úgy gondolom érdemes megnézni.


Viszont az az egyetlen egy bökkenő, hogy túravezető kell, viszont sehol nem találok elérhetőséget. Egy telefonszámot találtam, probáltuk hívni de hibás vagy nem létező szám.


Tud ebben segíteni nekem valaki?

Előre is nagyon megköszönném!


2018. márc. 10. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a szállásadót felhívnád, hogy tud-e ajánlani valakit? Ő ismeri a helyieket és valaki biztos foglalkozik ezzel.
2018. márc. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ismerőshöz megyünk, őket kérdeztük nem tudják. Kaptam egy telefonszámot a Szent Anna tó illetve a Mohos tőzegláp gondnoka elvileg de ugyanazt mondta hogy a szám nem megfelelő..
2018. márc. 12. 12:35
 3/6 anonim válasza:

0721890179 ( +4727890179/ 0040721890179)

A tőzegláp, ha jól tudom csak túravezetővel tekinthető meg a kijelölt útvonalon. :) Szerintem 2-3 óránként van túravezetés.

2018. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Igen túravezető kell, megkérdeztem tegnap akivel 3 éve kint voltam állítólag akkor nem egyeztettünk időre. Ha nem sikerül fel venni velük a kapcsolatot akkor is elmegyünk oda mert nincs messze a Szent Anna tótól, de biztos lesz ott valaki :D

2018. márc. 13. 07:20
 5/6 anonim válasza:

A túravezető ott lesz, mivel anélkül be se engednek. Neten fent van, hogy hány órakor indulnak csoportos túravezetések, így akár időre is tudtok menni. :)

Jó kirándulást!:)

2018. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :)
2018. márc. 13. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!