Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vonattal a legjobb elmenni...

Vonattal a legjobb elmenni Bécsbe?

Figyelt kérdés

Buszon illetve a vonaton gondolkodom. A vonat ugyan drágábbnak tűnik, ugyanakkor vonzó, hogy az Osztrák Vasutak által üzemeltetett Railjetek közlekednek, illetve ha jól láttam, lehet kirándulójegyet venni, amivel 2 napig használhatóak a bécsi tömegközlekedési eszközök is.

Összességében így akkor olcsóbb a vonatjegy, nem? Helyjeggyel együtt 49 eurót számoltam a retúrra, amely a MÁV 310-es váltási árfolyamát tekintve 15 190 forint.


2018. márc. 15. 13:43
1 2
 1/13 D. Brasco ***** válasza:
15%
Bécsbe a legjobb telekocsival elmenni....a vonat drága meg szar is........telekocsival kb 6000-ből meg van az oda-vissza utad meg kb 2ora az egesz mutatvany.
2018. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
72%

Busszal mennek, nezd meg a flixbusz honlapjat, oda-vissza megvan 4-5ezer forintbol. (Pestrol, de gyorbol van, hogy 900 ft, most lattam)

Eleg jol nez ki, jokat irnak rola.

2018. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Telekocsiba én biztosan nem ülnék be, nem bíznám az életem egy ismeretlenre. A busz olcsóbb, a vonat kényelmesebb feltéve ha nincs nagy tömeg.
2018. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 D. Brasco ***** válasza:
28%
Mert nyilván a buszsofőr nem vadidegen......
2018. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

" A vonat ugyan drágábbnak tűnik, ugyanakkor vonzó, hogy az Osztrák Vasutak által üzemeltetett Railjetek közlekednek"


Ezeket nem az osztrakok uzemeltetik, lehetnek akar romaniai vagy lengyel vonatok is...

2018. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Na ne beszélje be nekem senki, hogy egy akármilyen telekocsi jobb, mint railjettel utazni.
2018. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
#4 Nagy a sötétség látom...
2018. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

Én imádok vonatozni, ha hajlandó vagy az élmény miatt fizetni, és kereted is van rá, akkor a vonatot ajánlanám. De voltam már kint busszal is és blablacar-ral is. A busszal se volt semmi gond, és igazából a telekocsival se, csak hát ugye idegenekkel utazol egy autóban.

Ami a bécsi tömegközlekedést illeti. Amikor elsőnek voltam kint, becsületesen megvettem már a pályaudvaron a párnapos "bérletet". Aztán csodálkoztam, hogy a 3 nap alatt sehol se kérték. Így következő alkalommal se "bérletet", se jegyeket nem vettem. Egyrészt én még tényleg nem találkoztam ott egy ellenőrrel se, másrészt meg igazából többet sétáltam, mint metróztam.

2018. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 D. Brasco ***** válasza:
19%
7-es látom nálad is.....
2018. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán csodálkoztam, hogy a 3 nap alatt sehol se kérték. Így következő alkalommal se "bérletet", se jegyeket nem vettem."


Azt hiszem, mindnyajunk neveben megkoszonhetem, hogy terjeszted a magyar tisztesseget nyugatabbra.

2018. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!