Kezdőoldal » Utazás » Európa » Székelyföldre Budapestről...

Székelyföldre Budapestről autóval melyik útvonalon érdemes menni?

Figyelt kérdés

Berettyóújfalu-Nagyvárad-Kolozsvár-Marosvásárhely vagy Szeged-Temesvár-Arad-Gyulafehérvár?

Google térkép azonos útidőt mutat, de mi a helyzet az utak minőségével, állapotával? 15 éve voltam utoljára, az előbbi útvonalon, akkor sok volt a kátyú Romániában, lassan lehetett haladni.


2018. márc. 16. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
A főbb útvonalak nem kátyusak (vagy nem jobban, mint Magyarországon). Viszont nagy a forgalom, sok a kamion, így inkább az autópályát választanám.
2018. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen, a kamionok, ez is eszembe volt :/ Hmm, van autópálya is? Erre nem is gondoltam, de akkor mindenképp azt választom.
2018. márc. 16. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszebenig egy kis megszakítással végig pálya van Pesttől.
2018. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

van e autopalya?

25 eve nem voltam Romaniaban es mikor tavaly nyaron ujra elmentem kocsival, amultam bamultam, hogy milyen szuper jo minoseguek az autopalyak, mar ahol vannak :D


mi odafele Debrecen/Nagyvarad/Marosvasarhely utvonalon mentunk vissza pedig direkt a Temesvar/Szeged utvonalon, hogy tobbet lassunk az orszagbol

ahol van palya, ott lehet rongyolni, ahol meg nincs, ott eszetlenul kell elozni a traktorokat/kamionokat


Nekem az tunt fel, hogy milyen orultek modjara vezetnek a romanok. Kepesek kielozni teged, hiaba te mar elkezdted megelozni a traktort...szoval legyel ovatos.


Temesvar utan az ut ami elvisz a hatarig nagyon jo minosegu es szinte zero forgalom volt.


Volt egy szakasz, meg odafele menet, amikor felmentunk egy palyara, es eskuszom majdnem 50 kilometeren keresztul NEM volt egy arva lehajto(felhajto) sem. Erre figyelj, mert ha nem arra akarsz menni es veletlen ramesz arra a szakaszra, vazzeg, 50 kilometert kell vezetned, hogy visszafordulj. Ja, es pisiszunetet is elotte ejtsd meg es benzin is legyen eleg :D


Persze volt olyan szakas is valamelyik falun keresztul, ahol beallt a sor es fel oran keresztul araszoltunk lepesben, persze semmi elkerulo ut, ugyhogy kivartuk, azt hittuk baleset

nem baleset volt, hanem vasuti atjaro, de akkora szakadek volt a sinek mellett, hogy a 2 sav 1-re szukult es egyszer a te sorod haladt, egyszer meg a szembejovo, de csak csigalepesben

elkepeszto volt :O

2018. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!