Kezdőoldal » Utazás » Európa » El valaki Irorszagban kozuletek?

El valaki Irorszagban kozuletek?

Figyelt kérdés
Milyen ott az etnikai osszetetel?

2018. márc. 22. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:

A lányom Dublinban él. Szinte minden népcsoportból van munkatársa. (vendéglátás)

Viszont senki nem foglalkozik azzal, ki honnan jött, milyen a bőrszíne.

2018. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Egy tanács, kérdező, ne akarj olyan helyen élni és dolgozni, ami teljesen homogén etnikailag, csak te vagy az egyetlen idegen. Remélem érted, miért nem túl jó felállás az ilyen. Nem tudom, mi az apropója a kérdésednek, de sokszor olvasni, hogy kivándorolni vágyók az olyan helyeket keresik, ahol alig vannak bevándorlók, pedig ezzel a saját beilleszkedésüket nehezítik meg.
2018. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor kiirom magyarul: vannak arab meg afrikai migransok ott is? Az tok mindegy hogy en vagy a Julcsa, Pista vakaciozni vagy dolgozni akar-e odamenni. Tok nem ez volt a kerdes.
2018. márc. 22. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
2018. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, Írországban élek. Az etnikai összetétel vegyes, igazi multikulti, de szerencsére ez nem igazán érdekli az íreket (kivétel persze azért van, de ritka).
2018. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vannak pl én is megélhetési bevándorló vagyok meg mindenki aki dolgozni jön ki de nem állampolgár bár ide főként dolgozni vágyók jönnek ki de elég sokan csak segélyre kiéhezve de szerencsére ezen szigorítottak így már az EU-soknak se jár a semmire a segélyért is meg kell dolgozni.
2018. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Migránsok vannak de mivel ki sem engedik őket egy elzárt helyről évekig ezért nem sok vizet zavarnak. Az emigránsok összetétele meg brazilok, olaszok, ázsiaiak, rengeteg lengyel minimális orosz, kevés francia, sok spanyol, néhány mexicoi, néhány magyar kevés román szlovák, amcsik,indiaiak, nagyon vegyes és békések és mosolygósak mint állat és egyetlen egyszer láttam rasszista inzultust az is felháborított mindenkit.
2018. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kiegészítés de volt lakótársam Malawiból és nigériából is. vegyes multikulti
2018. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!