Kezdőoldal » Utazás » Európa » Moszkvába mennyi pénzt érdemes...

Moszkvába mennyi pénzt érdemes vinni kajára, két hétre, ha éttermekben szeretnék enni?

Figyelt kérdés

Google a barátom, tudom, viszont egyéni tapasztalatokra lennék kíváncsi, aki már volt kint és tud is mondani valamit. Csak a kajára lennék kíváncsi (étteremben). De ha esetleg nem éttermes kaját ír valaki, azt is értékelem.


Egyébként júliusban mennék.


2018. márc. 25. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Moszkvában kimondottan drágák az éttermek, nyugodtan számolj a budapesti belvárosi árakkal minimum.
2018. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15-20 ezer
2018. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két éve és másfél éve voltam. Főleg az olcsóbb lehetőségeket ismerem csak (szegény egyetemistaként :)). Business lunchot majdnem minden étterem kínál déltől 3-ig, 900-1500 Ft-nyi rubelből kapsz egy levest, egy főételt, esetleg mellé italt is. Муму, Крошка Картошка olcsóbb helyek, fini kajával. Egy étkezést itallal ezeknél is olyan minimum 1500 Ft-ra lőnék be. A legolcsóbb egyébként a meki, rengeteg orosz eszik ott, minket is mindig oda hívtak kávézni, de gondolom azért helyi dolgokat ennél inkább :)

Kicsit drágább volt a Вареничная №1, ott olyan 2000 Ft-tól kezdődtek a főételárak, de állati finom ételeik vannak, és a dizájn is nagyon menő (a Bolshaya Dmitrovkán voltunk). Mondjuk a pelmenyijük olcsóbb, azt sztem olyan 1000 Ft-ból már kapsz.

Ha van a szállásodon főzési lehetőség, azt javaslom, menj el inkább az Auchanba, és vegyél gyorsfagyasztott pelmenyit, 1 kiló 500 Ft volt két éve. Kb 10 perc alatt megvan az egész vízforralással együtt.

2018. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!