Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzair kézipoggyász mellé mi...

Wizzair kézipoggyász mellé mi vihető fel ingyenes a wizzair gépekre?

Figyelt kérdés

sziasztok! wizzair gépére az ingyenes kézipoggyászon kívűl - aminek a mérete(55×40×23 cm) pl egy válltáskát, amiben iratok, pénztárca stb van, azt már nem lehet felvinni, csak a fizetünk külön érte?

a WIZZ Priority-nél ir egy A fedélzetre felvihető további egy darab, legfeljebb 40×30×18 cm méretű kézitáska.

nem tudom, jól értem e akkor... kicsit megzavarodtam.

minden irat, pénztárca, esetleg könyv, ami kellhet, csak a kisméretű kézipoggyászban vihető fel? köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 26. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami ingyenes, az egy darab kisméretű kézipoggyász. Minden további táska már fizetős (vagy eleve olyan tarifát veszel, amiben több csomag van vagy darabonként adod hozza a foglaláshoz). Plusz meg felviheted a reptéri vasarlasaidat.
2018. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kézipoggyász(amennyiben ezért az opcióért fizettél) illetve a duty free táska. Én úgy szoktam csinálni, ha csak egy kis bőröndöt viszek, hogy belerakok egy külön táskát amiben minden olyan dolog van amire a fedélzeten szükségem lehet (power bank, gyógyszer, könyv, rágó, iratok, pénztárca) és akkor nem kell azzal bajlódni, hogy egyesével kihalásszam a szükséges dolgaimat a bőröndömből. Plusz nyilván ezt a táskát használom majd a kinnti tartózkodásnál is. Ha a priority opciót vásároltad meg akkor a kézipoggyász plusz a táska.
2018. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. ez a táskában a táska megoldás elég jó..... bár még nem mértem azt sem fel, hogy mennyi dolog fog elférni a megadott kézipoggyász méretben. (nyilván nem sok) lehet meg fogom utólag venni a priority szolgáltatást.
2018. márc. 26. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A megadott kézipoggyászban kb. egy hosszú hétvégére való holmi fér el, ha nincs kemény tél. A táskában táska azért is kell, mert sokszor elveszik a kézipoggyászt és beteszik a csomagtérbe, akkor jól jön, hogy csak kiveszed a kistáskát a pénzeddel, iratokkal, stb. azt fel lehet vinni.
2018. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
55x40x23-ban hosszú hétvége? Ennyivel nyaraltam úgy 2 hetet, hogy benne volt a télikabátom meg egy hálózsák. Mi a rossebet cipeltek magatokkal?
2018. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!