Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki hová megy idén nyaralni?...

Ki hová megy idén nyaralni? (Főképp fiatal párok válaszát várom)

Figyelt kérdés

Mi huszonéves jegyespár vagyunk. Szóba jött vonatos kiruccanás is pár napra (Szlovénia, stb), de ebben a szervezkedésben nagyon tapasztalatlanok vagyunk és túl sok ötletünk sincs.


Milyen úticélt ajánlanátok, akár belföldön, akár a közelebbi országokban?


Köszönöm!

21/L


2018. ápr. 1. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
A nyaralás tengerparti henyélést, túrázást vagy városlátogatást jelent inkább? Prága gyönyörű, a Fertő-tó környéke biciklivel igazi élmény, a Tátrában is nagyon szép helyek vannak.
2018. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igaz, bocsi.

Általában 3 napra megyünk belföldön, és úgy osztjuk be, hogy 1 nap városnézés, 1-1,5 nap strand.

2018. ápr. 1. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Fiatalnak fiatal vagyok, de nem "pár", hanem egyedül vagyok. :D De én Barcelonába megyek, igaz nem nyáron, hanem szeptemberben.

19/L

2018. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Mi Plitvicei-tavakat beszéltük, de pont most olvastam hogy drágulnak a belépők. Valószínűbb hogy Románia lesz, rokonlátogatással egybekötve.

Belföldön Eger környéke a kedvencünk.

2018. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Horvátország: Rijeka, Split, Trogir, Dubrovnik. Mindenhol érdemes várost nézni, és lehet strandolni is.

Szlovénia: Ljubljanát egy nap alatt meg lehet nézni, nem olyan nagy város. Utána meg busszal el lehet utazni a Bled-i vagy Bohinj-i tóhoz.

Szintén Szolovénia: a tengerparton levő Piran egy kis gyöngyszem. A rövid Szlovén tergerparthoz közel van Trieste, Olaszországban. Busszal ál lehet menni.

Ausztria: Salzkammerguti tavak + Salzburg. Klagenfurt + Vörth-i tó.

2018. ápr. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyáron Balcsi, augusztusban 4-5 nap Adria (Horvátország)


Ősszel valószínű Florida és USA 2-3 hét.

2018. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ukrajna: Odessza tengerpartja nagyon szép, Ungvárról közlekedik oda közvetlen vonat, nagyon olcsó és nagyon szép.
2018. ápr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi Hvar, 10 nap.
2018. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sikerült már választanotok?

Csak mert tudnék egy jó ajánlatot! HA érdekel írj!

2018. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!