Kezdőoldal » Utazás » Európa » Következő országokba szeretnén...

Következő országokba szeretnénk eljutni! (több lent)?

Figyelt kérdés
Görögország, Portugália, Montenegró, Bulgária, Ciprus, Olaszország. A családdal 4főre(felnőtt) 200.000-250.000 forint között repülőjegy+szállás szeretnénk elmenni nyaralni. Szállásal nincs probléma csak a repülőjegyek drágák konkrét időpontba(július utolsó hete és aug. első hete között) Portugáliba van ismerősünk szóval szállásra nem kell költeni csak a repülőjegyekre. Megoldható-e ezen az árfolyamon belül a fent írt országok tengerpartjaira. és ha igen mikor érdemes lefoglalni a jegyeket. Válaszokat előre is köszönöm!

2018. ápr. 7. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Máma kell lefoglalni 2-ig és akkor olcsóbb 70 százalékka.
2018. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha fognád magad és használnál egy repulojegykereso oldalt, már tisztában is lennel a válasszal
2018. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Folyamatosan figyelni a jegyárakat, keresni, próbálni mikor mennyi lenne..

Csak így van esélyed, megmondhatatlan tutira, hogy na most vegyél..

Ráadásul 6 országot soroltál fel.

2018. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nézegettem de arra az időpontra 70-80ezertől kezdődnek de figyelni fogom folyamatosan csak nemtudom mikor érdemes és lesz-e olcsóbban
2018. ápr. 7. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet en vagyok eltevedve, de szerintem elegge mindegy mikor nezed, mert 1 ev 2-3 legdragabb heteben nem hiszem hogy szuper aron fogsz talalni jegyeket.
2018. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sok kérdésnél láttam hogy Görögországba meg Ciprusba 20-40ezer forintért lehet már találni jegyet de megnéztem pár oldalt abba az időpontba de 70ezertől kezdődik/fő a busszos megoldás az lehet jobb és olcsóbb
2018. ápr. 8. 07:41
 7/9 anonim ***** válasza:
szia, a felsorolt osszes orszagot meg akarjatok latogatni vagy csak egyet?
2018. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként én minden évben nézegetem a júliusi/augusztusi jegyárakat, mert akkor a legcsendesebb a meló, szóval könnyebb menni szabadságra. Európában tengerpartra utazni ez a két hónap rohadt drága tud lenni. Hiába nézem már márciusban, akár februárban a jegyeket, nagyon magasak nyáron. Egy másik érdekesség, amikor időben akarom megtalálni a legjobb ajánlatot... sok repülőtársaságnál láttam, hogy bizonyos helyekre nincsenek utak feltüntetve. Pl márciusban nézelődtem és nem írt ki járatokat nyárra...

Szerintem Olasz tengerpartra... nem nagyon fogsz olcsón találni, Ciprust kb mindig olcsónak találom. Skyscanneren nézd meg az árakat és az időpontokat. Azzal is számolj, hogy a hajnali járatok általában olcsóbbak, ami azt jelenti, hogy marha korán kell kiérni a reptérre...

2018. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak 1-et szeretnék meglátogatni a családdal. Ciprus maga a hely olcsó csak a repülőjáratok marha drágák sokan mondták a skyscannert, de most ilyen 100.000forint körül van/fő.
2018. ápr. 12. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!