Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ibiza milyen hely?

Ibiza milyen hely?

Figyelt kérdés
Kinek ajanlanatok? Tapasztalatok?

#tengerpart #ibiza nyaralas
2018. ápr. 15. 22:57
1 2
 11/12 anonim válasza:

Akkor sem hiszem hogy olcsóbb a jegy én most indulok Ciprus, Larnaka és februárban a két jegy flexibilis 23 kg bőrönddel és 10 kilós feladható kézipoggyász plusz egy válltáskával 188.000 forint volt.

1 hetes utazás tengerre néző 5* hotel reggelivel: 2900 euró, Nissie beach, Ayia Napa.

Ibiza ezt MAGASAN veri árakban!

Amit írtam Ibizáról saját tapasztalat!


Soha nem fogom megérteni, hogy miért vágynak kispénzű emberek a kokain, a hedonizmus, a sex és a kurv.ák a luxus és a 0-24 óráig tartó sztár DJ fellépőktől hemzsegő világba ha egyszerűen az nem az ő társadalmi és habituális világuk.

Ibiza NEM az a sziget, ahol a tájban lehet gyönyörködni, vagy a sziklakiszögellésekben...

Arra ott van Costa del Sol, Portugália, kis görög szigetek...


De Ibiza???

A pilóta volt az utolsó olyan ember akinek a pupillája nem akkora volt mint egy lavór!

Én voltam az Ushuaya buliján - konkrétan Avicii volt az egyik fellépő akkor még- az égből is a kokó száll...és nem ingyen...

A tengerpart tele van modellekkel, menedzserekkel, stricikkel szó szerint- nem családosoknak való hely.

2018. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
40%

Egy csomó rész van Ibizán ahol a több millió eurós villák bérbe vannak adva és az egész qrva odav ezető út egyszerűen le van zárva ha bérelsz is autót szépen hátra arc és vissza is fordulhatsz és kereshetsz másik utat magadnak.

A sziget egyik része teljesn kihalt.

Erdők, sziklák, nem ajánlatos arrafelé egyedül mászkálni.

Még a levegőt is 100 euróért árulják.

Percenként.

Na ilyen hely Ibiza!

2018. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!