Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2018 Auschwitz és Birkenau -...

Alinaaa kérdése:

2018 Auschwitz és Birkenau - belépés csoport nélkül?

Figyelt kérdés
2018-ban hogy működik? Elég eltérő dolgokat olvastam. Köszi a válaszokat.

2018. ápr. 24. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Én 2005-ben voltam ott, és zárás után másztunk be a kerítésen. Nagyon érdekes fotókat készítettem a teleholdas éjszakában a kihalt koncentrációs táborról. Aztán jött egy biztonsági őr, de látta, hogy magyarok vagyunk, jó arc volt, csak megkért, hogy menjünk már innen, mert mégiscsak múzeum és zárva van.


Pár év múlva világhír volt, hogy néhány izraeli is ugyanígy bemászott, azokat úgy elverték viperával, hogy alig tudtak hazavánszorogni.

2018. ápr. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es, ez a megverői sztori kamu, még álhíroldalakon sem találni ilyesmiről cikket, nemhogy mértékadó portálokon.


Kérdező: a visit.auschwitz.org oldalon tudsz időpontot foglalni, ellenkező esetben előfordulhat, hogy nem, vagy csak hosszas várakozás után jutsz be.

2018. ápr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A zakopaneinfo.hu oldalon jól le van írva a menete, segítenek is.
2018. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!