Kezdőoldal » Utazás » Európa » Krakkoba mennénk a napokban...

Krakkoba mennénk a napokban és "szeretnénk" megnézni Auschwitz-et is, viszont velünk lesz a 3 és 9 éves kislányunk. Aki volt már, szerinte megoldható, valahogy, hogy apával felváltva nézzük meg, gondolom a kicsi még nem is, de a 9 évest megérintené?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz elég nagy, hogy felváltva nézzétek meg.


Én a helyetekben most kihagynám és megnézném máskor. Sok jó program van, mait mind élveznétek. Pl. a Wieliczka sóbánya

2016. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én utoljára gimnazista koromban voltam Auswitzben, akkor sem érintett meg. Azóta meg nem töröm magam. Szerintem is keressetek inkább vidám, családi programot. Menjetek ki a sóbányákba, lovaskocsizzatok, menjetek fel a várba, stb. Egy 3 éves gyerek mindenféle városnézésen nyűglődni fog és néhány hét múlva elfelejti az egészet.
2016. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyiket sem fogja érdekelni. Kétszer voltam ott, egyszer egész nap, rengeteg gyereket elvisznek, kisebbet, nagyobbat. Valamilyen szinten megérintheti őket, olyan értelemben, hogy nem rohangálnak, kiáltoznak, mint amit láttam már akár múzeumban is. De ezen kívül nem fogják még fel olyan szinten, hogy emiatt rémálmaik legyenek. Sőt, mire kiértek a város szélére, már el is fogják felejteni. Ha nagyon érdekel, menjetek el, csak utána csináljatok valamit, amit ők szeretnének. (Egyébként attól, hogy híres hely, el lehet lenni odalátogatás nélkül is, de ha érdekel, menjetek, a gyerekeknek semmi baja nem lesz emiatt.)
2016. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!