Kezdőoldal » Utazás » Európa » Július végén mennénk londonba...

Július végén mennénk londonba a férjemmal és még nem kétéves fiunkkal? Hogyan tudnánk olcsó repjegyet szerezni?

Figyelt kérdés
most néztük és 120-130 eFt. alatt semmi sincs. Valami jó ötlet?
2010. jún. 13. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Micsoda? fejenként 120e?


van kb 30.000 ft-rt is jegy Londonba sztem fejenként , gondolm ilyen fapados járatok , wizz air stb...

2010. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
három emberkének ez nem rossz ár nyárra szerintem, pestről, ráadásul addig már csak egy hónap van. talán ryanairrel pozsonyból olcsóbb lenne, de nem sokkal.
2010. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Javasolnám East Midlands vagy Bristol repterét, oda most hétfő éjfélig 2790 Ft a Ryanair repjegye (persze ehhez ezer extra költség jön, tehát lehet, hogy olcsóbb az ami drágábbnak hat...)
2010. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én néztem neked egyet a wizzairnél júli vége felé ki lehet hozni 80000 körül a hármótok jegyét, de ehhez nég nincs feladandó poggyász foglalva...
2010. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézegessétek a fapados társaságok honlapjait ezerrel (wizz air, easyjet, stb), szinte mindennap, hátha befut egy-egy akció. Van hogy csak 1-2 napos akciókat hírdetnek... Én még kora tavasszal foglaltam jegyeket júliusra, éppen most néztem, ha ezt ma akarnám lefoglalni kb 3-szorosába kerülne! Ha az utazást nem lehet elnapolni őszre, akkor jobb ötletem sajna nincs!
2010. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!