Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szlovén-osztrák határon,...

Szlovén-osztrák határon, illetve Ausztria Szlovéniához közeli részén mennyire esélyes, hogy magyarokkal packázó rendőrrel találkozzak?

Figyelt kérdés

Sok olyan írást lehet találni a neten, ahol magyar autókra utazó rendőrökről panaszkodnak. Nulla kilométeres kocsit is kivesznek, szervizbe küldenek, újra vizsgáztatásra kötelezik, meg hasonlók.

Egy hegyet kényelmesebb lenne Ausztrián át megkerülni, de ha kockázatos, akkor inkább a hosszabb utat választom.


2018. máj. 1. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha nem volt bajom velük azon a vidéken sem.
2018. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rendőrökkel nem volt gondunk, de a sebességhatárokat kínosan tartsd be!


Bad Ischlben és a legtöbb kisvárosban legalábbis a Sóvidéken a mellékutakon 30 kmph a sebességkorlát. A központból kikanyarodva egy szélesebb, egyenes (kresz szerint fő) útra értünk, a sebességmérő felszaladt majdnem 50-ig. Ez bizony még nem a fő-főút volt, kaptunk levelet, csekket...

2018. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D. Brasco ***** válasza:
Ezeknek a rém sztoriknak a bő 90%-a kamu,illetve kb olyan szintű történet hogy egyszer láttam olyat aki valakitől hallotta hogy egyszer a szomszéd azt olvasta.........a maradék meg az ilyen nagy arcú ki ha én nem pökhendi majom,aki ahelyett hogy azt mondana igen gyorsan mentem add azt a 35euros csekket azt haladjunk,elkezd kötekedni meg okoskodni,nyilvan az ilyet szétszedik!
2018. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!