Kezdőoldal » Utazás » Európa » A bécsi Haupzbanhnhof (remélem...

A bécsi Haupzbanhnhof (remélem pontosan írtam le) vonat pályaudvaron, éjszaka lehet e várakozni az épületen belül, vagyis, , átéjszakázni"?

Figyelt kérdés

#Bécs #éjszaka #Hauptbanhnhof
2018. máj. 2. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Hauptbahnhof :)


Amúgy nem, miért is éjszakáznál ott? Léteznek éjszakai vonatok, amik elvisznek A-ból B-be.

2018. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy ne lehetne, nem zárják be éjszakára az épületet. De nyilván kényelmetlen, talán érdemes inkább nézni egy olcsó hostelt a közelben.
2018. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Május 15.-én koncerten veszünk részt a lányommal. Nemtudom pontosan mikor érünk ki koncert után az Aréna Forumból. A MÁV utastájékoztatójában megnéztem az éjszakai járaatokat Budapestre, de nem találtam. Az Oszkáron találtam LiveCar-t, 23:00 óra körül, de 18.000 ft/fő Nyíregyházáig. Az a lényeg, hogy át lehet éjszakázni, mivel nyitva van, s ezt tőletek tudtam meg. Sokat segítettetek ebben. Ha valaki valamilyen plusz infót tud írni a Bécsi főpályaudvar éjszakai életéről , az ossza meg velem
2018. máj. 3. 08:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy lánygyerekkel biztosan nem vállalnám be. Arra számíts, hogy rendőrök, biztonsági őrök érdeklődni fognak, hogy mi a répát is csináltok ott, éjszaka általában a pályaudvarokat nem a tudósegylet látogatja. Bécsben sem. Én inkább foglalnék egy olcsó szállást.
2018. máj. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nemsokár egy hónapja, hogy Bécsben voltunk a lányommal a G-Eazy koncerten, Arena Forum. Éjszaka a Nemzetközi Autóbusz Állomáson ,,szállásoltuk" el magunkat, voltak busztra váró utasok, akik nem a koncertről jöttek. Igaz hajnalban hideg volt, de ki lehetet bírni.
2018. jún. 11. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!