Kezdőoldal » Utazás » Európa » A London Eye-nál kell valamily...

A London Eye-nál kell valamilyen irattal igazolnom, hogy hány éves vagyok?

Figyelt kérdés
Nyáron megyünk Londonba, és mivel a szüleimet nem vonzza annyira, úgy gondoltam, egyedül ülök fel a London Eye-ra. csak ősszel leszek 16, így még a gyerek kategóriába számítok jegyvásárlásnál, viszont azt írják, hogy a 16 év alattiak csak felnőtt kísérővel ülhetnek föl. Ha azt mondom, 16 vagyok, és felnőttjegyek veszek, felengednek?

2018. máj. 3. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak meg tudom erősíteni, hogy ha gyerekjeggyel akarsz spórolni, akkor felnőtt kísérő kell. Én persze jó magyaros módon trükközni akartam 17 évesen, nem is kellett igazolvány, elhittèk, hogy 16 vagyok. Csak rögtön megkérdezték, van-e velem felnőtt - nos, nem volt. Azóta sem voltam a London Eye-on :)
2018. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van viszont diákjegy, és esélyes, hogy a magyar diákot is elfogadják. Legalábbis múzeumokba nekem elfogadták, a London Eye-ra nem próbáltam. És mindenképp vedd meg online a jegyet, mert sokkal olcsóbb.
2018. máj. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha vonattal mész, akkor fél áron van a jegy.
2018. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!