Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mely berlini múzeumokba...

Mely berlini múzeumokba érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

Három évvel ezelőtt eltöltöttem már egy hetet a városban (és Potsdamban), viszont akkor inkább csak mentünk mindenfelé, igyekeztünk random felfedezni az egész várost, hiszen Berlinben gyakorlatilag minden kerületnek saját hangulata van.

Akkor megfogadtam, hogy mindenképpen vissza szeretnék térni, hiszen annyira nagyszerű hely. Most viszont inkább kulturális kiruccanásként szeretnék ott lenni. Mit ajánlanátok? Mely múzeumok érik meg a legjobban?


2018. máj. 21. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt a Pergamonba, de nézz utána, mert valami építkezés van régóta, nem tudom, mennyire befolyásolja a nyitvatartást. Másrészt nekem nagyon tetszett a Technikmuseum is.
2018. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Èn kb 10 éve voltam Berlinben.

Ekkor már jártam New York és London nagy muzeumaiba és igazán a Berlini múzaumok unalmasak voltak nekem.

DE mivel igazán érdekel a történelem így az ország történelmi m´uzeuma(már foggalmam sincsen hogy hívják, de az is úgy emlékeszem a belvárosban volt), tetszett nagyon.

2018. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!