Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi költő pénzt érdemes...

Mennyi költő pénzt érdemes vinni Görögországban,1 hétre 2 felnőttnek?

Figyelt kérdés
Autóval megyünk, benzinnel is igyekszem számolni illetve a kiülős beszélgetős értékkel. Szerintetek reális egy főre a 100.000 HuF ami megközelítőleg 314 Eur????

2018. máj. 16. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha all- inclusive szállodába mentek, ahol minden étkezés biztosítva van, és nem akartok különösen vásárolgatni + szuveníreket venni, valamint fakultatív programokra menni, akkor nagyjából elég.


Ha viszont külön kell fizetni az éttermekért, plusz vásárolgatni is akartok, akkor szerintem nagyon kevés.

2018. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha all inclusiveba mentek akkor igen, ha apartmanba mentek akkor kb. 2 napig lesz elég.
2018. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? dehát ha 100.000 HUF egy hónapi kajára elég itthon akkor kint egy hétre ennek elégnek kell lennie. A benzin oda-vissza útara 40.000 HUF szerintem. Most én csak a költő pénzt kérdeztem, kajára, és szórakozásra. Így is azt mondjátok a 100.000 HUF kevés lesz?
2018. máj. 16. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:
40 000 forint benzinpénz az odaútra sem lesz elég, plusz autópályadíjak.
2018. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kaja az olyan dolog, hogy az igényeket könnyedén lehet igazítani a rendelkezésre álló összeghez. Ha kevesebb pénzed van, akkor szupermarketből eszel, ha több, akkor kisebb büfékből, ha nagyon sok, akkor meg étterem. Én ezen nem aggódnék, szerintem 300 euró fejenként bőven elég lesz egy hétre. Benzinhez nem tudok hozzászólni.
2018. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!