Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milánó egy nap alatt?

Milánó egy nap alatt?

Figyelt kérdés

Azt néztem, hogy a Wizz elég korai gépet indít Milánóba, ha nincs nagy késés, akár 9-re már a városközpontban is lehet lenni, a gép pedig este 10 után indul vissza Budapestre.

Ennyi idő nagyjából elég is lenne Milánóra, nem? Mindenütt azt olvastam, hogy szép város, de hamar megunja az ember, mert azért nincs túl sok látnivaló.

Vannak esetleg tapasztalatok az egynapos városnézést illetően?


2018. máj. 25. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom szerinted Rómára, Párizsra és New York-ra is elég egy nap, mert azt olvastad, hogy hamar megunja az ember. Persze, nincs túl sok látnivaló, inkább maradj otthon és nézd a barátok köztöt.
2018. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rómát és Párizst egy lapon említeni Milánóval? Érdekes meglátás.
2018. máj. 25. 23:25
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Érdemes elmenni egy napra is ha nagyon olcsó repjegyet fogsz ki, kicsit fárasztó, de nem vészes.
2018. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Mi is 1 nap alatt voltunk, meg lehet nézni mindent. Igazából a lényeg az időzítés, meg az időjárás... Illetve pl ilyen múzeumokat érdemes előre megnézni, hogy nyitva vannak-e azon a napon.

Bele fog férni :)

Jó utat!

2018. máj. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Egy nap alatt meg tudod nézni a főbb látványosságokat (Utolsó vacsora, Dóm, Scala), de azért le lehet ott tölteni pár napot is akár (pl. megnézni egy operaelőadást, focimeccset, vnanak paloták, renegeteg múzeum... stb).
2018. máj. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sinán
2018. máj. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
* simán, föleg ha nem.múzeumokban akarsz császkálni :)
2018. máj. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem négy nap kevés volt. Mondjuk, ha valaki nem akar múzeumozni, meg templomokat nézni, akkor elég lehet egy nap is, csak akkor meg felesleges Milánóig repülni.
2018. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdéseket soha nem értettem. Ha egy napot tudsz egy kirándulásra szánni, akkor ezzel kell gazdálkodni. Nyilván nem elég arra, hogy egy egész várost a legkisebb sikátorokig bejárj, de ha csak ennyi időd van, akkor ezen felesleges rágódni. Ki kell szelektálni, hogy mi az ami leginkább érdekel, aztán amire jut idő arra jut, amire nem arra majd legközelebb.
2018. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra Milánó egynapos város volt úgy, hogy du 3 után már elkezdtem unni.Ettől függetlenül buli, meg próbáld ki, de készülj fel rá, hogy nagyon fárasztó lesz a hajnali idulás, késő éjszakai érkezés. Próbálj meg aludni egy parkban.

Ez az egynapozás kb 5 éve az 50 Ft-os repülőjegyek korában volt népszerű, mióta a legolcsóbb retúr is 10eFt, azért érdemes megfontolti egy olcsó szállást.

2018. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!