Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet kihozni a legjobb...

Hogyan lehet kihozni a legjobbat egy olyan utazásból, amely alatt szinte végig esik az eső?

Figyelt kérdés

Nemsokára Frankföldre készülök, s vágyálmaimban úgy szerepelt ez a pár napos nyaralás, hogy szép napsütésben sétálgatok a szebbnél szebb bajor városkákban (Nürnberg, Fürth, Bamberg, Forchheim, Lauf, Velden, stb.). Ehhez képest sajnos egyelőre szinte végig esőt ígérnek addigra, ami igencsak elszomorít. Tudom, ez mindig benne van a pakliban, főleg egy olyan hely esetén, mint Németország, de mégis váratlanul ért, mert eddig mindig szerencsés voltam az utazásaimmal és szép volt az idő.

Hogyan lehetne mégis kihozni a maximumot egy ilyen utazásból?


2018. máj. 27. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem nem tart vissza egy kis eső. Persze ha nagyon zuhog az gáz de ritkán van olyan hogy napokig nagy intenzitással zuhogjon. Amikor esik akkor csak beülök ide oda kávé helyi kaják, ha csendesedik az eső akkor meg mászkálok a városban.

Voltam az Azori szigeteken ott fixen zuhog majdnem minden nap de az sem tartott vissza a biciklis túrától. Esőkabát aztán szevasz.

2018. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem túrázni mész hanem várost nézni akkor vigyél esernyőt és/vagy esőkabátot, és csináld ugyanazt amit amúgy is csinálnál!
2018. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esőkabát-muzemok.
2018. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!