Kezdőoldal » Utazás » Európa » 3 napos németországi útra...

3 napos németországi útra mennyi pénzzel érdemes készülni?

Figyelt kérdés

Egy verseny fődíját nyertük meg páran, ami ezt tartalmazza. Az étkezést, programok árát nem tudom, hogy biztosítják-e, de a szállást igen. Nem vagyok nagyon költekezős, 1-2 szuvenír, illetve ha fizetni kell, akkor a kaját fizetném, max. 1-2 nevezetességhez a belépőt.

Ti mennyivel készülnétek? Én 30 000 Ft-ot gondoltam átváltani euróba, annyi csak elég lenne.


2018. máj. 29. 15:27
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
Mondjuk jo lenne tudni hogy megis hova mentek,melyik kornyekre!A kaja nem lesz egy ökör ára amiatt nem aggodnek,inkabb azt kellene tudni hogy tenyleg milyen programok lesznek es azt ki fizeti?!Mert ha ti akkor a 100euro könnyen karcsúnak bizonyulhat
2018. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A programokat nekünk kell kitalálni. Azt, hogy ezt mi fizetjük vagy a nyeremény része, azt nem tudom, de nagy eséllyel nekünk ez nem kerül pénzbe.
2018. máj. 29. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak költő pénz kell akkor a 100 euró elég
2018. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100 euró költőpénznek aztán ha kell még, ott a kártya.
2018. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 nap ott tartosztkodás vagy 3 nap az utazással?

Ha utazással együtt akkor max 1 napotok van nézelödni.

7-15€ között van egy egy belépöjegy. Ami drága az a tömegközlekedés. kaja az 6-15€/étkezés. Ami még sokba kerül az a hotelekben a reggeli az általában megint csak 12€/reggeli. De rengeteg pékség van ott is tudtok perecet, és kávét venni.

100€ azért szerintem elég lesz, ha bár 3 ott töltött nap akkor nem tuti.

2018. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Reggel indulunk, ~9 felé már ott is vagyunk, illetve 3. nap este 7-kor jövünk vissza. Kiderült, hogy a kaja, programok, szállás, utazás és a bérelt autó ingyen lesz, szóval csak költőpénzt kell vinni.
2018. máj. 30. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!