Kezdőoldal » Utazás » Európa » Augusztus 1-8-ig megyünk...

Benxe_7 kérdése:

Augusztus 1-8-ig megyünk horvátországba ilyenkor milyen az időjárás, tenger mennyire meleg?

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Az a főszezon, tehát a legmelegebb a tenger is, és esők sem jellemzőek.
2018. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tavaly július közepén a városban volt vagy 35 fok, és párás dögmeleg még este is. Halál.


A tenger 23-24 fokos körüli volt, nekem hideg :D, de a parton legalább tök jó szél fújt, kicsit enyhítve a városban lévő forróságot.

2018. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Munkahelyi okok miatt mindig aug. első hetében mentünk (idén más a program), többször voltunk Rab szigetén ill. Isztrián. Majdnem mindig esett egy kicsit a hőség mellett és volt egy-egy felhős nap. Hideg nem volt, de esetenként nagyon hullámzott a tenger, nem lehetett bemenni a vízbe. A többi napokon strandidő volt, d.e. fürdés, délben szieszta gyümölccsel, d.u.-este fürdés és vacsi:) A városok kövezete ontja a meleget, de mi szeretünk tolongani kb. éjfélig, koktélozni a sziklákon, hallgatni a zenét.


Vigyetek mindenesetre egy-egy hosszabb halásznadrágot, zártabb cipőt, könnyű pulóvert-kardigánt, nők kendőt - hajózásnál a szél ellen, templomban vállra, esténként nekem néha kellett valami, fázós vagyok.


SAPKA, NAPKALAP! Napszemcsi, naptej. Sünellenes cipő, ha sziklásra mentek, bár azt ott is lehet kapni, nem drága.


A víz nem pisimeleg, mozogni kell benne, hogy ne fázz. Kivéve a pocsolyameleg babastrandok, ahol mesterségesen feltöltöttek sóderrel egy-egy kis partszakaszt.


Jó nyaralást!

2018. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Este persze,hogy hullámzik a tenger, jön a dagály.
2018. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!