Kezdőoldal » Utazás » Európa » Írországi turista élet körülbe...

Írországi turista élet körülbelül mennyiből jön ki?

Figyelt kérdés

Forgattam a földgömböt ugyanis imádok utazni viszont még elég sok fehér folt van a képzeletbeli kis térképemen .

Agyaltam , hogy Írország vagy Skócia de inkább az írekkel szimpatizálok . Hárman mennénk természetesen repülővel Dublinig onnan meg lefelé haladni majd a Bray - Waterford - Cork vonalon és tovább esetleg .

Kérdéseim a következők :


- Mennyi időt érdemes szánni 1-1 városra ? Érdemesebb elidőzni többet és megnézni a környező kis településeket, természeti szépségeket ?

- Mennyi költőpénzt érdemes szánni egy kb 8-9 éjszakás kiruccanásra ? Tudom sarkallatos pont ez mert emberfüggő de nem élek nagylábon . Pár sörözős nap, étkezés olykor egyszerűbb helyeken és olcsóbb boltok termékeit fogyasztanám tehát low budget élet .

- Szállásoknál hostel vagy panzió ? Panzióról több jót olvastam .

- Busszal jól lehet haladni ? Ha nem fontos az autót nem erőltetném .


Esetleg aki tud bármilyen útvonalat javasolni , tippeket adni azt szívesen veszem és nagyon szépen köszönöm .



2018. júl. 12. 04:06
 1/1 D. Brasco ***** válasza:
2018. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!