Kezdőoldal » Utazás » Európa » Instagramon találok ilyen...

Instagramon találok ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Szeretnék komolyan beszélgetni egy olyan emberrel, aki Németországban él vagy pedig, aki ott dolgozik. Nekem csak Instagram fiókom van, úgyhogy csak ott tudnék. Vannak fent Instán Németben élő/melózó magyarok?

2018. júl. 21. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Egészen biztosan vannak az általad kérdezett helyen Németországban élő magyarok. Bár érzésem szerint épp annyi sikerélményed lesz, mintha azt kérdeznéd, disznóólban találni-e a kierkegaardi filozófiát értő lényt.

Bár én ezeket nem disznóólban keresném. Lehet, neked is túl kellene lépned az instán.

2018. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak, azonban az ott élő emberek túlnyomó részének megvan a saját problémája, saját élete és a nagy általánosságokon kívül, amit magadtól is megtalálsz a neten, nem nagyon tudnak újat mondani.

Az pedig, hogy majd segítenek neked munkát találni, 10 percenként zaklathatod őket, nagy álom...


Fb-on van egy csomó csoport azoknak, akik ki akarnak menni ha ez érdekel.

Csinálj egy fb-ot.

2018. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, és vad idegen emberek veled szeretnének beszélgetni. Tanácsokat adnak, segítenek eliditani a német karriered.

Na ne vicceljünk már!!!!

2018. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze. Az elozoekkel ne foglalkozz. En az osszes uzlettarsamat az instagrammon ismertem meg 😃 azota nagyreszukkel kialakult a baratsag is.
2018. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túl a barátságon.
2018. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a magyar migránsok többsége igenis kevesebb és rosszabb minőségű társas kapcsolattal rendelkezik, mint amennyivel elégedett lenne, ezért többségük nyitott az új ismeretségekre, vágyik arra, hogy bővüljön ismerőseinek köre. Ennélfogva a social media felületeken bizony van esélyed arra, hogy magányos, de jó szándékú emberek tanácsokkal segítsenek téged.
2018. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!