Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriába megyünk nyaralni...

Bulgáriába megyünk nyaralni (Napospart). Olvastam, hogy lehet búvárkodni. Kérdésem pedig az, hogy a búvárkodáshoz adnak felszerelést, vagy az nekem kell biztosítani?

Figyelt kérdés
Több cikk van erről, egyikben azt írják, hogy adnak, másikban, hogy nem. Csak azért kérdezem, hogy szerezzek e be felszerelést vagy ne. Ruhára meg békatalpra gondolok. Nem oxigénre.

2018. júl. 25. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Adnak felszerelést, de Bulgáriában tök fölösleges ilyenre befizetned. A homoks vízben csak iszapot fogsz látni meg tengeri füvet.

Viszont cserébe a homokos tengerparton nagyon jó fürdeni. Tanuld meg azt, hogy olyan dolgokat csinálsz az adott helyen amik JÓK, és nem csinálsz olyanokat, amik erőltetettek, vagy épp gagyik ott.

2018. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Snorkelezni tényleg nincs sok értelme, ha erről van szó. Ha mégis szeretnél, én pipát biztosan vinnék, nem kölcsönöznék senki után, a békatalp még elmegy, a ruha meg szerintem fölösleges. Annyit nem leszel a vízben, és olyan mélyre se mész palack nélkül, hogy gondot okozzon a sima fürdőruha. Azok a cégek, akik ilyen túrákat szerveznek, általában biztosítanak felszerelést is.
2018. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Igen pipám az van, vagyis ez a dechatlonos búvármaszk, illetve békatalpat veszek mert az később is jól jöhet.
2018. júl. 25. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
...ha olyan tengert választasz, ahol látni is lehet majd.
2018. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!