Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba hova érdemes...

Horvátországba hova érdemes menni 5 fős baráti társaságnak?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy legyen jó strand, jó helyek, éttermek stb. Esetleg ha konkrét szálláshelyet tudtok ajánlani azt is megköszönöm (teljes házat terezünk kivenni).
2018. júl. 27. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Opatia rész ilyen szempontból a legjobb, igaz a drágább is, szállás rengeteg van, igaz ilyenkor főszezonban kevés szabad hely lehet, de rá kell kérdezni, utána kell menni.
2018. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ránézek, köszi!!
2018. júl. 27. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
re1. Én elfogult Opatija rajongó vagyok, de olyan hű de jó strandot nem nagyon tudok mondani a környéken.
2018. júl. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Strand és hangulat szempontjából nekem Cres, Rovinj és Makarska jött be, illetve Rab északi része, ami homokos. Ilyen sorrendben.

Ha nem akartok tömegben nyomorogni, valami délebbre lévő szigetet válasszatok, vagy egy kisvárost a parton, azok mind szépek és oda már nem megy le nagy tömeg.

2018. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Spit,Zadar,Sibenik,Pula, Trogir is ideális.
2018. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!