Kezdőoldal » Utazás » Európa » A svéd állampolgárságnak...

A svéd állampolgárságnak tényleg csak annyi a feltétele hogy 5 évig Svédországban kell élni?

Figyelt kérdés

itt írnak róla magyarul az oldal alján [link]


(itt csak annyit írnak hogy 5 év és nem követtél el bűncselekményt)


itt írnak róla angolul bővebben, de nem tudok túl jól angolul [link]



2018. aug. 10. 12:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem házban élek, igy pontosan nem tudom hogy van és azt hiszem még településenként is változik, de van, hogy hiába veszel meg egy ingatlant, akkor is van rá bérleti dij.

Én kisvárosban élek, nem drága lakásban (2 szoba) és kb 5000 kr az albérlet.

2018. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ingatlanadóra gondolsz? Mert az tudom hogy van. Úgy kb az ingatlan értékének 1%-a évente. Na ezért akarnék elsősorban albérletet.
2018. aug. 12. 19:26
 13/13 anonim ***** válasza:

Sajna nem tudom minek hivják. A másik probléma, hogy ha nincs svéd személyi számod szinte nem tudsz itt semmit sem csinálni és albérletet sem szivesen adnak ki igy. Referenciákat is kérnek. És mivel normális albérlet ritka mint a fehér holló, nyilván nem téged fognak választani.

MOndjuk az isten háta mögött kettövel, ahova senki nem akar menni, mert nincs az égvilágon semmi, ott lehet hogy igen, de ott meg lehet nem birnád.

2018. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!