Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómába 4 napra mennyi pénzt...

Rómába 4 napra mennyi pénzt érdemes vinni?

Figyelt kérdés

A szálláson és a repülőn kívül.Régebbi kérdéseket,cikkeket találtam és nem nagyon tudom a kinti árakat. Tudom igénytől is függ.Egyetemista vagyok szóval nem luxus éttermekben szeretnék enni,de nem csak pizzát szeretnék kóstolni. :) Roma passra gondoltam szóval azzal a belépők is olcsóbbak meg az utazás is megoldva majdnem az egész ott tartózkodás idejére. Pár hűtőmágnes vagy hasonló apróság az itthoniaknak.

Ha van valakinek esetleg valami tanácsa,tippje az utazásta annak is örülnék. Tényleg le kell inteni a buszokat? Ugy tudom nem nagyon beszélnek angolul sem szóval nem ártana egy kis olasz szókincs,pár kifrjezés. :)

Köszönöm a válaszokat előre is.


2018. aug. 17. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben én viszek magammal egy külföldön is használható bankkártyát amin van elég pénz. Egyébként sem tudod milyen váratlan kiadásod lesz.

Minden évben járok Rómába, nekem programtól függ mennyit költök aznap, ha pl meccsre, vagy a Cinecitta Worldbe megyünk aznap és nem csak várostnézni akkor nyilván többet. Meg ha csak 2 en megyünk a párommal akkor nem költök annyit mint mikor 4-5 haverommal vagyok, akkor bele csapunk a Trasteverén az éjszakába is. Szóval sokmindentől függ.

Eúrópában a fiatalok mindenhol viszonylag jól beszélnek angolul, Rómában is.

2018. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!