Kezdőoldal » Utazás » Európa » Flixbussal vannak tapasztalata...

Flixbussal vannak tapasztalataitok? Budapest-Varsó viszonylat érdekelne, mennyire megbízható, pontos a társaság?

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ljubljana-Rovinj teljesen jó volt, pontos.


Visszafelé késett 15 percet, meg megfogott egy baleset (kiégett autó) a pályán. :(


Ebből necces, hogyha az úton abesz van, akkor álltok. Meg pár napja borult fel egy Németországban.

2018. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, de ez sajnos nem kiszámítható, a cég és az ott dolgozó emberek hozzáállása a lényeg.
2018. aug. 22. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Charleroi-Luxembourg között használtam, nagyon korrekt szolgáltatást nyújtottak. Bár nehéz elképzelnem, hogy egy ilyen brutál terjeszkedés után (5 éve még szinte sehol sem voltak) mindenhol egységesen ugyanazt a magas színvonalat tudnák hozni.
2018. aug. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Berlin-Koppenhága vonalon utaztam, nem volt semmi probléma. Modern emeletes busz, kényelmes volt (már amennyire egy busz az lehet ilyen hosszú úton), az utaskísérő srác kedves volt, a vécé tiszta volt és nem mellesleg működött.
2018. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lux Expressel utaztam párszor, esetleg azzal tudnám majd összehasonlítani. Gondolom nincs olyan hely ahol extra lábhely van, nekem jól jönne. A Luxon némelyik buszon volt kávé és tea is, itt is van ilyen?
2018. aug. 23. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Kávé, tea nem rémlik, de én elégedett voltam velük a Varsó-Bp. távon (akkor még Polskibus néven futott ez a rész, azt kebelezte be a Flixbus). Wifi csak Lengyelország területén volt. (én mondjuk utána aludtam.)
2018. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Polskibussal egyszer utaztam Krakkóba, az nem volt valami nagy élmény, bő fél óra késéssel indultunk és a busz se volt valami kényelmes. De inkább a késés zavart, mert helyből indult elvileg, nem magyarázkodtak utólag, elnézést se kértek.
2018. aug. 23. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!