Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik országba költöznétek...

Melyik országba költöznétek el legszivesebben Európában? És miért?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Spanyolország déli, tengerparti része.

Olaszország: Amalfi, Positano.

2018. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg Írországban élek és imádom, de szívesen élnék valamikor délen (Andalúzia, Kanári-szigetek vagy Dél-Olaszország), ha anyagilag is megérné. Jelenleg még nem tudnám ott azt az életszínvonalat biztosítani, amit itt meg tudok teremteni, de ami késik, nem múlik. Egyébként Izlandon is szívesen élnék, az elszigeteltség és a csodálatos természet nagyon vonzó számomra, az időjárás pedig nekem nem igazán számít, nem zavar a nagy hőség sem, de a hideg és az eső sem.
2018. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Skócia, mert gazdag, gyönyörűek a városok és a természet, és nagyon kedvesek az emberek, ráadásul angol a nyelv.
2018. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Spanyol vagy Portugalia
2018. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Finnország mert gxonyoru, szabálykövető, kiszámítható és jól beszélem a nyelvet
2018. szept. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Most Németországban élek és minden szuper kivéve az idöjárás. Habár idén nyáron extrém meleg volt. De hiányzik ahol élünk a víz vagy tenger is.


Ahol eltudnám képzelni Teneriffe. Tavaly ott nyaraltunk és a klímáját pont nekem találták ki. Mindenhol tenger van azt is imádtam.

De megélhetésileg, egészségügy, iskolák stb... Németország nagyon szuper!!!

2018. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Olaszország, mert régi álmom egy Toszkán villában élni, kilátással az olajbogyókra.

Görögország, mert sokszor voltam ott nyaralni, és az ország is gyönyörű, de nagyon bejön a helyiek laza mentalitása.

Barcelona, mert számomra az a tökéletes város. A nyüzsgő nagyváros találkozik a tengerparttal, az idő is jó, és még Barcás is vagyok. :D

Illetve Bécs, mert egyszerűen imádom, nem tudom megunni, a kedvenc városom. Nagyon gyönyörűnek tartom, imádok ott sétálgatni, kávézni, gyönyörködni a kilátásban, mert bármerre nézel, mindenhol van valami szép.

Meg sokszor szoktam mondani ismerőseimnek, hogy annyira imádom Budapestet, hogyha nem itt élnék alapból, hanem külföldi lennék, tuti ideköltöznék, annyira szép.

2018. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Finnország.

Dolgoztam ott 4 hetet, nagyon jó helynek tűnik.

Na meg nincs olyan meleg, gyűlölöm a meleget!!

2018. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én jól megvagyok itt Brassóban. Az emberek rendesek, a munkát megfizetik, gyönyörű óváros, gyönyörű környék, rengeteg túrázási lehetőség, kevés cigány, nincsenek bevándorlók.
2018. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eswatini, azon belül Hhohho!
2023. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!