Kezdőoldal » Utazás » Európa » Fuerteventura áprilisban?

Fuerteventura áprilisban?

Figyelt kérdés

Csak azok válasza érdekel,akik ténylegesen voltak ott áprilisban ,tudnak tapasztalatokat az időjárásról és az óceán vizéről. Időjárás jelentést en is láttam,de nem sok mindent jelent,hallottam már oyanról is,hogy dög meleg volt ,és simán strandolós idő.

A Földözi-tenger meg stb közeli helyek sem érdekelnek. A Kérdésem Fuerteventurára irányul,és azokhoz akik voltak ott ekkor. :)

Köszönöm előre is a normális válaszokat



2018. szept. 9. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Időjárás jelentést en is láttam,de nem sok mindent jelent,hallottam már oyanról is,hogy dög meleg volt ,és simán strandolós idő."

Ez már csak ilyen. Attól, hogy tavaly jó idő volt, jövőre lehet rossz.


Én La Palmán voltam januárban. Reggel kabátban indultam el a szállásról hóesésben, majd mire leértem a hegyről rövid gatya póló és irány az óceán. Lent 25 fok körül volt, a viz hidegebb.

2018. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Váó. Az izgalmas azért 😀😀 a hidegebb vízzel problémánk nincsen,nem szeretünk halászlében aszalódni. Köszönöm a válaszod :)
2018. szept. 9. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi május leg elején voltunk Fuerteventurán és nekem hideg volt.

Habár napközben rövidgatyát és polót hordtunk. Este kellett a pulcsi. A tenger nagyon hideg volt, igazából lábáztatásra jó volt. A medencében ha fürödtünk és kijöttünk rögtön akkor iszonyatosan fáztunk, ahogy árnyékben is hüvösebb volt.

A második héten jött a sivatag felöl egy szél ami 4 napos forróságot hozott. A helyiek szerint ez ritka május elején. Mi nagyon örültünk neki.


De április szerintem tökéletes kiránduló idö, túrázni pont ebben az idöban ott a legjobb.

Teneriffan oktober legelején voltunk és 30 fokos levegö, 28 fokos víz...Az már jobban tetszett.

2018. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Teneriféről mi is most értünk haza. Nagyon jó meeg volt :)
2018. szept. 10. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!