Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ismersz megbizhato utazasi...

Ismersz megbizhato utazasi irodakat? Kanari szigetekre szeretnenk utazni.

Figyelt kérdés
Udv! A kanari szigetekre szeretnenk utazni M.orszagrol. Nem ismerem az utazasi irodakat. Koszi elore is!

2015. nov. 2. 11:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ismersz olyan strandot, olyan helyet, ahova viszonylag konnyu utazni, de alig van ember? Ezert gondoltam fuerteventurara, mert ott nincs nyuzsges a tengerparton, de mas is szoba johet
2015. nov. 2. 11:17
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Azt már próbáltad, hogy fölmész valamelyik fapados oldalára, veszel egy 8000 forintos jegyet pl Madridig, ott átszállsz a Ryanair 25 eurós járatára, és megoldottad a RETÚR repülést kétharmad annyiból, mint amennyit az utazási iroda szakajtana rólad illeték címszóval?

Aztán vannak valóban megbízható szálláskereső oldalak, ahol két főre napi 10 ezerből megoldod a szállásodat. Bármelyik szigetre.

A szigetek közt azért nem vacakolnék, mert mindegyik speciális, mindegyik szép a maga módján, és mindegyiken vannak eldugott partszakaszok. Bár ha ilyenek miatt indulnál neki, akkor keress más uticélt, mert a Kanári szigetek nem a tengerparti fürdésről híres.


Mi válaszadók azért vagyunk, hogy értelmesen elmeséljük, miképp oldhatod meg a problémádat fele annyiból, mint amúgy tennéd. Használd ki.

2015. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Az első leírta a lényeget.

Tök felesleges kidobni a semmire a pénzt. Sanszos hogy van közvetlen Ryanair járat is Pozsonyból.

2015. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jo, ertem, koszonom a segitseget. Ettol fuggrtlenul meghallgatok egy-ket ugynokseget is. Ha az illetek tul sok, megoldom egyedul.. Ha nem, akkor veluk. Szóval tud-e vki ugynokseget? Szeretnek olyan tengerpartot, ahol nincsenek emberek...vagyis esetleg minimalisan es hadd dontsem el en, h megeri-e nekem v nem
2015. nov. 2. 17:24
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
most komolyan.. szerinted ha egy utazási iroda kínálatában szerepel egy tengerpart akkor ott nincsenek emberek? Oda viszik a nyaralókat.
2015. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

Szövegértelmezési problémákat érzek a kérdező részéről. Úgy tűnik, nem értette meg, hogy bár a Kanári-szigeteken rengeteg elhagyatott partszakaszt fog találni, azok nem azért elhagyatottak, mert otrt nincs víz, hanem mert alapból sziklás az egész sziget. Néhány természetes homokos strandtól eltekintve nem nagy élmény az óceánban fürdés.

A pár homokos partszakasz pedig nem túl meleg vizű. Inkább erősen hidegvizűnek mondanám.

Tehát - ismét szüövegértési problémákra utalván - ismételten elmesélem, a kérdező által keresett strandok nem a Kanári szigeteken vannak.


Amúgy javaslom valamelyik szimpatikus iroda fölkeresését. Avagy a korábban már vázolt saját szervezésű utat, amit Iq80 fölött bármely polgár képes megszervezni.

Ráadáson az iroda árának feléből.

2015. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

A Neckermann megbízható iroda és Budapestről indul a repülő. Plusz költség mellett választhatsz, hogy ellátás nélkül, reggelivel, félpanzióval, stb. szeretnéd a nyaralást.


A TUI is megbízható, de nekik Bécsből indul a repcsi és jelenleg a bp-i irodájuk nem elérhető, technikai okok miatt - én emiatt nem őket választanám. Ráadásul árban majdnem egyforma :-)


Úgy látom, itt a Gyakorin nem igazán értik a válaszolók, hogy vannak emberek, akik szeretik a kényelmet, akik nem feltétlenül szeretnének órákat böngészni (lehet, hogy nincs is idejük rá), csomagokkal átszállni, idegen városokban tévelyegve barangolni, hanem egyszerűen csak szeretnének odaérni valahova és pihenni :-)


És általában a legfelkapottabb helyeken is vannak olyan kis öblök, ahol nincs nagy tömeg, illetve, ha valaki veszi a fáradságot, és nem a strand centrumában telepszik le, hanem hajlandó sétálni a széléig, akkor igenis lehet találni jó kis helyeket :-)


Az mondjuk igaz, hogy a Kanári szigetek az egyik legfelkapottabb hely télen - tehát azért lesznek emberek :-)


Na, azt akkor most lehet lehúzni :-) - mert itt aki nem akar a neten foglalni és maga szervezni az utat, az szerintük mind lüke, nem normális, stb. (bocs, kérdező :-) )

2015. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Az szerinted órákig tart hogy felmegy a Ryan honlapjára és lefoglal egy jegyet ami közvetlenül oda viszi Las Palmasba? De ha át is kéne szállni mióta kell ahhoz hogy átszálljon bent mászkálni a városban?? El sem hagyja a repteret!
2015. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

Látom, itt csak kötözködni lehet, épeszűen gondolkodni nem :D és :-(


Menj fel a Ryanair honlapjára és foglalj BUDAPEST-ről Tenerifére vagy Las Palmasra egy jegyet. Ja, hogy Budapestről nem indul ilyen járat? Nem baj, akkor indul Bécsből, Madridból stb. Akkor nem kell átszállnom?


Aztán a szállodáig el is kell jutni valahogy... Letesznek a reptéren, jó, keresek transzfert, csakhogy az plusz pénzbe kerül!, oda-vissza már tetemes összeg lehet, ezenkívül a reptársaságok ugyebár csomagdíjat is számolnak, amit az utazás irodánál NEM KELL FIZETNI. Összességében egyáltalán nem biztos, hogy olcsóbban jön ki...


Szóval nem értem, miért kell kővel megdobálni és lehúzni azt, aki vagy utazási irodával szeretne menni, vagy meg tudja érteni, ha valaki azzal akar menni.


Mondok egy példát: az egyik utazási iroda Spanyolo-ba, Tossába utószezonban 50 ezerért visz ki: 10 nap/7 éj/fő, 2 embernek 100 ezer - ebből megvan az utazás + szállás 7 éjre . Indulás Bp-ről, érkezés Tossában a SZÁLLODA ELÉ.


Ugyanez repülővel/2 fő: legolcsóbb jegy 10.000 ft/ fő, az oda-vissza 40 ezer ft + személyenként 1 poggyász 6800 ft, az 4x6.800= 27.200 ft, tehát már 67 ezer ft-nál tartunk és még csak Barcelonába tett le e repülő. Onnan vonattal lehet menni Blanesig, mely 4x6,15 euro/fő (azért 4, mert oda- vissza 2 emberre)= majdnem 25 Euro, azaz 7400 ft, így már 74 ezernél tartunk és akkor még nem vettük számításba, hogy Blanestől még át kell szállni buszra, pár megállóra Tossáig (kb. 80 ezernél tartunk), valamint még nincs szállásunk. Hát, ha valaki tud nekem 7 éjszakára 20 ezer ft-ért 2 emberre szállást Spanyolországban, akkor az azonnal szóljon, mert máris indulok :D :D


Amúgy épp most olvastam, miközben ezeket számolgattam, hogy a Ryanairnak a Kanári szigetekre, egy útra, 1.700 ft-al magasabb a poggyászdíja, mint más célállomásokra.

2015. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Engem mindig elszomorít, amikor a 9-es válaszadó színvonalán mozgó szerencsétlenek beszabadulnak ide, és úgy tesznek, mintha értenének az utazáshoz, ráadásul valami egészen elképesztő szórják a butaság magját szanaszét.


És bár nem tartozik közvetlenül a kérdéshez, de az előttem szóló válaszadó mellébeszélését és hozzá nem értését nem törölték a moderátorok, ezért szeretném ha nem maradna a dolog ennyiben.


Ha jól látom, a hozzászóló összehasonlított egy buszos, falra néző szobát kínáló utat egy repülős saját szervezésűvel. Csak azt elfelejtette mondani, hogy az általa kinézett útra 50eFt a busz, és 27eFt a falra néző szoba, valamint hogy 3 napig ül a buszon.

Aztán például azt is rosszul tudja, hogy a repülő irányonként 10 ezer forint lenne, mert most épp 40 euróért retúrban elmehet Barcelonába. A taxinak és a lejutásnak nem néztem utána, de ahogyan látom, nyomorult 23 kilométer az út. Nos ez iránytaxival retúrban 20 euró per fő. A szolgáltató a hotel előtt teszi le. Igen.


Kért szállás árakat, hát mutatok: 12 euróért 3* [link]

De mutatok hatfős apartmant is az adott árban [link]


Kérem önt, hogy ne írjon az utazási rovatba egy darabig. Utazzon, csak ne írjon.

2015. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!