Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akinek van személyes tapasztal...

Akinek van személyes tapasztalata Budapest-Varsó éjszakai vonattal kapcsolatban, megosztaná?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik tarsasággal? Mert nem mindegy.
2018. szept. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A válasz engem is érdekelne és tekintve hogy egy vonatpár közlekedik éjszakánként Budapest és Varsó között (mindkét irányban egy), az első hozzászólást nem sikerült értelmeznem.
2018. szept. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma bemegyek a jegypénztárba és megkérdem, valamivel csak jobbak lesznek a kocsik mint Ukrajnában, a jegyek persze többszörös áron vannak de ezt tudom.
2018. szept. 18. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Én utaztam vele egyszer, úgy 20 évvel ezelőtt :-). Akkor nem volt semmi extra, teljesen átlagos vonat. Nem vettem hálókocsi helyet, de olyan kevesen voltunk, hogy simán tudtam aludni. Reggel, úgy Miskolc környékén már szálltak fel rá nem túl szimpatikus alakok...

Azóta persze sokat változott biztosan a világ...

2018. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megvettem, odafele éjszakai 3 személyes hálókocsiban 53 €, visszafelé pedig nappali ülőkocsiban pedig 19 €.
2018. szept. 18. 12:59
 6/7 A kérdező kommentje:
-pedig
2018. szept. 18. 13:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvolt az út, szűkös a hely, de a hármas kabinban van saját csap, egy kis szekrény, kapott mindenki egy fél literes ásványvizet, egy muffint, egy kis pamut törölközőt szappannal. Van nyitható ablak, az ágy elég kemény, de az ágyneműhuzat tiszta és jó illatú, az ágyban felülni nem lehet, de a 184 centis magasságommal hosszban és szélességben sem volt kényelmetlen. Éjjel bár sokszor felébredtem, nem aludtam rosszul, reggel kaptunk kávét vagy teát, ki amit kért. A WC is tiszta és jó illatú volt, a pálya viszont csak lengyelben volt “zökkenőmentes”, ott hasított ül is rendesen. :D Ha Magyarországtól ilyen lenne, fele ennyi idő alatt oda lehetne érni ezzel a vonattal.
2018. szept. 28. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!