Kezdőoldal » Utazás » Európa » Charleroi repülőtérről Brüssze...

Charleroi repülőtérről Brüsszelbe shuttle busszal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Decemberben szeretnénk Brüsszelbe utazni fapadossal egy egynapos kiruccanásra. Úgy tudom a legjobb módszer a városba való bejutásra a Flibco féle shuttle járatokkal menni. Elméletileg akár 20 euróért meg lehetne oldani oda-vissza 2 személyre (1 út egy személy számára 5 euró), ha időben megvásárolja a jegyet az ember online. Meg is venném nagyon szívesen, tudom mikor megyünk, de nincsen lehetőség októbernél távolabbi időpontra jegyfoglalásra. Így pedig ha a legutolsó lehetséges időpontot jelölöm ki, még akkor is 56 eurónak írja kettőnknek az árat, ami igen borsos.


A kérdésem tulajdonképpen az lenne, hogy akkor mikor és hogyan lehet az ígért 5 euróért jegyet foglalni, ha nincs is megnyitva későbbi időpontra lehetőség, és a legtávolabbi időpont is ennek több mint a kétszerese?


Persze más opciókra is nyitott vagyok, ha másféle transzfert ajánlotok esetleg.



2018. szept. 30. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre a járatra nem szokott 5 eurós jegy lenni.
2018. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy lehet 5 euróért jegyet foglalni, hogy foglalsz 2-3 hónappal előre, ha megnyitják a lehetőséget az október utáni időpontokra való jegyfoglalásra. Nekem tavaly februárban sikerült 5 eurós jegyet foglalni májusi időpontra.
2018. szept. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lenne probléma a 2-3 hónappal hamarabb is foglalással. És lehet ezt tudni, hogy mikor fogják megnyitni? Vagy lehet direkt meg se fogják?...
2018. okt. 1. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
az 5 euró/fő igen érdekesen hangzik, én tavaly nyáron voltam és csak a legközelebbi vonatállomásra mentem 12 euróért egyedül
2018. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Véleményem szerint csak a szezonidőre vonatkozik és persze az utasok számától is függ.

Sajnálom, hogy nem tudtam konkrét infóval segíteni, de illetékes helyen jobban tudhatnak.

2018. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!