Kezdőoldal » Utazás » Európa » 21 éves vagyok Angliából...

Poftic kérdése:

21 éves vagyok Angliából Magyarországra szeretnék beutaztatni repülővel egy kiskorú 17 éves román állampolgárt (lány) Mi szükséges ehhez hogyan tudom megoldani szülő jelenléte nélkül?

Figyelt kérdés
Én ki utazok érte Budapestről Angliába a repülőtéren találkozunk és onnan együtt visszautazunk Magyarországra!

2018. okt. 27. 13:52
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Attól, hogy valaki Angliából Magyarországra utazik, ugyanúgy román állampolgár, és köztudott, hogy Románia erősen védi a kiskorú polgárait, szigorúbbak, körülményesebbek a törvények. Nagy a bürokrácia. Őszintén szólva, nem tudom, hogy kell-e papír arról, hogy egyedüli gyám, de én nem bíznám a véletlenre, inkább legyen ott pluszban, minthogy visszatérítsenek a repülőtéren.


Hetes voltam.

2018. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Köszönöm külön a célra mutató és ésszerű választ a 7-nek!

2018. okt. 29. 21:21
 13/14 A kérdező kommentje:

Még ezzel a témával egy kérdésem lenne a válasz adoimhoz!

Annak a kiskorú 18éven aluli román állampolgárnak repülőn utazva angliábol haza romániába kell e útlevél vagy jó a személyi igazolványa is!

Biztos választ várok

Köszönöm!

2018. nov. 4. 20:13
 14/14 anonim ***** válasza:

Mivel utazott ki?

Amúgy kéne az útlevele

2018. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!