Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómába 10 napra 6-700 euro...

Rómába 10 napra 6-700 euro elég egy átlag színvonalra?

Figyelt kérdés

2018. nov. 8. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Miután nem részletezed, hogy szállással vagy anélkül, utazással együtt vagy anélkül, reggelivel vagy anélkül, milyen programokra, akkor erre nem lehet válaszolni.

Különben sem sok pénz az a 6-700 euró, ha 10 nap alatt sok mindent meg akartok nézni.

De szállás nélkül belevágni sem érdemes ennyivel.

2018. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Az olasz átlagra nem. Ők beülnek a drága ettermekbe, megveszik a drága ruhákat stb.

Szállás, kaja megvan már?

2018. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Romában rengeteg külsö látványosság van és ezekre nem kell fizetni. Mi idén voltunk 4 éjszakát. Befizettünk egy vatikáni körbe vezetésre ez 50€/fö volt és egy Colosseum és okori roma körbe vezetésre és ez is 59€/fö volt. Mindegyik megérte 3-4 órás körbevezetés, jól le is fáradtunk.

A többi dolog meg mind elérhatö. A tömeg közlekedés eléggé olcsó.


Mi szállásnak egy külsö hotelt választottunk, ahova kb 40 perc metrozás volt az idö(de ugye a tömegközlekedés olcsó), a hotel szuper volt 3 csillagos és 2 szobáért(4felnöt) fizettünk 450€/4 éjszaka. +6€/fö/reggeli volt ami szintén jó ár.


Ami drága volt az az ebédek. Mindenhol pasta, pizza van csak... nekem már egyrészt tökre uncsi volt(elötte 3 napot északolaszországban voltunk), és itallal együtt egy ebéd 15-20€ volt.

2018. nov. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Keress rá a Roma Pass-ra, szerintem megérte, nem tudom változott-e azóta hogy mi voltunk.

Nekem sikerült egy hét alatt steaket, diós gnocchit, tengeri herkentyűs rizottót is ennem.

2018. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!