Kezdőoldal » Utazás » Európa » Decemberben megyek Szentpéterv...

Decemberben megyek Szentpétervárra és Oslóba. Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Irhakabát? Vagy elég valami "könnyebb" téli kabát? Cipőnek hótaposó vagy inkább sima csizma?


Köszönöm előre is! :)


2018. nov. 27. 00:42
 1/4 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Előtte pár nappal nézd meg az időjárás-előrejelzést, és aszerint dönts. Néhány fokkal valószínűleg hidegebb lesz, mint nálunk.

[link]

[link]


Hosszú távú: Langtidsvarsel

Kétnapos, részletes: Time for time

2018. nov. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az időjárási oldalak mellett jó ötlet lehet a webkamerákat nézegetni, ott látod, hogy miben vannak az emberek, nekem ez be szokott válni.
2018. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van hely vidd el mindkettőt, ha nincs inkább a melegebb ruhákat, mikor én voltam március végén -5- -10 fokok voltak, hiába sütött a nap így is hideg volt. A farmer alatt mindig harisnya vagy egy leggings volt, jó meleg szőrös mamusz csizmába is vastag zoknit vettem, a vékonyabb téli kabátomat és bakancsomat csak a hazaútkor használtam. Minden nap egy pántos pólót, rá egy hosszú ujjút arra egy kb térdig érő kötött pulcsi, arra az időtől függően és, hogy mennyit mentünk a városban 1-2 vastagabb kötött pulcsi, és arra vettem a vastagabb kabátomat, sapka és kesztyű, teljesen felcipzarazott kabáttal ami s nyakánál szintén szőrös volt. Néha melegem volt, ha időre kellett visszaérni és futni kellett, de amúgy nagyon komfortos volt. És ezt úgy, hogy nem vagyok fázós, de azért itthon nem volt előtte ilyen hideg. És előtte persze nézzél időjárást a neten, az alapján meg tudsz változtatni ha kell.
2018. dec. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Huu, bocsi most nézem, már lehet meg is volt az utad, azert másnak remélem használ.
2018. dec. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!