Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit javasoltok, mit nezzunk...

Mit javasoltok, mit nezzunk meg Munchenben/Bodeni-to korul/Zurichben?

Figyelt kérdés
Ryanaires geppel Memmingenbe megyunk, es mivel oda Munchen is csak 12o km, meg St Gallen is, es Zurich is csak 200 korul van, szeretnenk elmenni mindenhova. De a tipikus varosnezeseken kivul van vmi, amit tudnatok ajanlani, akik mar jartatok errefele? Vmi szep kisvaros, Bodeni-tonak vmi kulonleges partszakasza, hasonlok. Koszi elore is.
2010. jún. 27. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
A Bódeni tó és a környéke meseszép.A többit is ismerem de csak kocsiablakon keresztül.Igaz a bódeni tavat is csak úgy.
2010. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Én a Bódeni-tóval kezdeném! Lindau egy álom nyáron! Isteni sziget a tóban, fantasztikus kis utcákkal. Konstanz+Mainau sziget, szintén meseszép. Meersburgnál a várból pompás a kilátás a tóra. Bregenz+Pfander bahn kötelező program. Mondjuk kérdés mennyi időre jöttök, van e kisgyerek stb. Én Zürichet nem szeretem, olyan nagyon Business város nekem. akkor már inkább Luzern! Hát st.Gallen sem egy nagy szám, de megnézni meglehet. Én személy szerint a Bódeni tó német feléért rajongok. Ott bárhova mehetsz, mindegyik hely gyönyörű. Ha egy kicsit messzebb mentek a Bódeni tó legnyugatibb részén van Schaffhausen. Ha oda elmentek ne hagyjátok ki a hajókázást. Én itt lakom a tónál, úgyhogy ha van még kérdés nyugodtan. ha tudok segítek.

2010. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, meg mi is gondolkodunk, elmenjunk-e Zurichig, mert olyan sok idonk nincs, es azert odebb van, es ha meg St Gallenben sincs sok erdekes, akkor jobb a to korul maradni. Szallast szerinted kell elore foglalni? Csak ketten megyunk, es nincsenek nagy igenyeink,nem nagy szallodakat keresunk, inkabb a termeszetben vmi kisebb panziok, vgy kis hazikok, vmi baratsagos helyen. Lehet ilyeneket talalni? Kempingekben esetleg? Jol neztem, hogy a svajci oldal dragabb, mint a nemet? koszi
2010. jún. 28. 10:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Svájci oldal biztos hogy drágább mint a német. És igen szerintem keress előre szállást, mert a tó nyáron elég zsúfolt.

Ezen az oldalon elég sok FeWo fönn van. De ha mást kerestek, akkor nyugodtan üssd be a város nevét.de és akkor helyek szerint tudsz keersni panziókat, hoteleket stb.

[link]

2010. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszi meg1x
2010. jún. 28. 12:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Az ido milyen egyebkent? Mire szamitsunk kb.? Jovo heten keszulunk menni.
2010. jún. 28. 14:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Nálunk a héten az idő 28-31 fok, ez marad jövő héten is elvileg.

2010. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi! Mar alakul az utiterv. Neuschwansteinbe erdemes elmenni, megnezni a kastelyt?? Van mas erdekes ott a kornyeken?
2010. júl. 1. 12:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Neuschwansteinbe mindenképp menjetek el, ha van rá lehetőség!!! Gyönyörű!!!

Meg ha Schaffhausen felé mentek, arra van a Rheinfall (Rajna-vízesés) is, ami szintén gyönyörű. Fel lehet menni a közepén álló sziklára és páratlan élményt nyújt.

2010. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi. Mar tul is vagyunk sajnos a nyaralason, meg maradtam volna par hetig...Gyonyoru volt a Bodeni-to is, Munchen is, es megneztuk a Neuschwansteini kastelyt is. Zurichet a vegen kihagytuk, de igy tobb idonk volt legalabb a Bodeni-tonal. Nagyon pozitivan csalodtam Nemetorszagban. Meg visszamegyek parszor tuti. A legjobb az volt, mikor Lindaubol(Nemeto.), atbicikliztunk Ausztrian keresztul Svajcba, a Bodeni-to partjan es onnan visszahajoztunk Nemetoba. Ez a zurichi varosnezes helyetti program volt.
2010. júl. 14. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!