Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mostanában érdemes Párizsba...

Mostanában érdemes Párizsba utazni várostnézni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 8. 23:23
1 2
 11/17 anonim válasza:
71%

Drága szívem, képzeld én is voltam, igaz jó 10 éve, még gyerekként. A város nem csak egy "vastoronyből", meg pár parkból áll. Ha legközelebb arra jársz, nyisd ki a szemed.

Az ilyen meg, hogy fényes nappal, rendőrök szeme láttára támadnak rád késsel, azért hogy karkötőt vegyél... A hónap vicce. A média is pont ilyenekkel riogatja az embereket. Jól tudjunk miért. Ezzel én is csak az igazságot írtam le, te vagy annyira gyenge elméjű, hogy válaszul azzal kezdesz személyeskedni, hogy milyen a kultúrám/milyennek születtem... Az olyan pont ne pampogjon nekem kultúráról, aki számos látnivalóból (diadalív, Napóleon síremlék, Pantheon, Notre Dame, Louvre, és még lehetne sorolni) csak egy "vastornyot", meg pár parkot vesz észre.

Remélem is, hogy messze kerültél tőlem, nem kellenek az ilyen férgek a környezetembe :)

2018. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
51%
11-es választ adom :D az meg most rosszul jött ki hogy amúgy kint forradalom van. ha lehet ne pont ma este utazz át. egyébként meg valóban szép hely
2018. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
még csak annyit hogy ha gyerekkel készülsz: disneyland kötelező! nagyon nagy élmény számukra
2018. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
Jó ez a tipikus "Párizs egy felkapott hely ezért leszólom, mert attól én mennyire különleges leszek", amit az itt válaszolók lenyomnak. Nincs látnivaló, meg kosz van, meg mittudomén. Az ilyeneket nem lehet komolyan venni. Most komolyan azért ne lenne érdemes elmenni a világ egyik legnagyobb, legfontosabb, legnagymúltúbb városába, mert nem tiptop az utca? Egy hetet kell eltölteni, nem odaköltözi. Valószínű élhetőség szempontjából ezerszám van jobb hely is, még Franciaországon belül is, de azt mondani, hogy nincs semmi látnivaló...
2018. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Azt senkit sem zavar hogy most forradalom tört ki Macron ellen?
2018. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
3%
Nagyon érdekes egy élőlény vagy kedves 11-es. :) Támadsz azért mert egy őszinte választ adtam arról amit személyesen átéltem, és még te hívsz engem féregnek? Ugyan kérlek, inkább én örülök hogy messze kerültem olyanoktól akik mindenkiben aki nem ért velük egyet fideszest és gyengeelméjűt látnak, de tükörbe nézni vagy egy kicsit is elengedni az egot az már lehetetlen kihívásnak minősül számukra. Őszinte részvétem azoknak akik a környezetedben élnek, és az utódoknak is, akiknek csak ostoba génekből jut. :(
2018. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes,hogy ennyire különböző módon látják az emberek Párizst.Engem is le akartak róla beszélni,mikor elmentünk a fiammal augusztusban,de nagyon örülök,hogy nem fogadtam meg a tanácsokat.

Párizs csodaszép,sok-sok látnivalóval.Engem teljesen beszippantott,mindenképpen szeretnék még egyszer elmenni oda.

Ami egyedüli csalódás volt,az a Mona Lisa.A festménnyel szemben lévő monumentális alkotás előtt sokkal többet időztem.

2018. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!