Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az El Corte Inglés spanyol...

Az El Corte Inglés spanyol áruházlánc miért ilyen eszméletlenül drága?

Figyelt kérdés

[link]


Ahogy elnézem olyan mint a régi Skála és Centrum Áruház, vagy a briteknél a John Lewis. Nincsenek külön boltok, hanem osztályok vannak. Méreg drágának tűnik minden. Ott kik vásárolnak spanyoloknál Corte Inglésben?


2018. dec. 15. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az vásárol ott, aki megengedheti magának. Mint minden más esetben. Mi ebben a fura?
2018. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért is drága? Canon 2000D obival ott 400 EUR (130e Ft), itthon 126ezer Ft. Huawei Mate 20 okosórával 260e ott, óra nélkül 210e nálunk. North Face ruhák is kb. annyiba kerülnek mint nálunk. És ott "kicsit" magasabbak a fizetések, azaz sokkal jobban megéri a spanyoloknak, mint nekünk...

Ott is vannak prémium termékek amik drágák, de nem lényegesen drágábbak, mint itthon.

2018. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néztem a szupermarketüket, az lényegesen nem drágább, sőt az élelmiszerek nagy részt ugyanannyiba kerülnek mint itthon. Valóban nem drágább. Madridba fogok utazni és a szállásom közelében a Callaon van egy Corte Inglés.
2018. dec. 15. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan mint a Galleries Lafayette a franciàknàl. Sok prémium màrka, ami nyilvàn dràgàbb, mint a tömegàru. De leàrazàaskor azért ki lehet fogni korrekt dolgokat.
2018. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen drágább, mint a magyarorszagi boltok, de ott is ki lehet fogni tök jó dolgokat, meg jobb áron, mint itt Magyarországon. Én akkor voltam, amikor Barcelonába voltam. És különböző árfekvésű termékek is vannak, tehát válogathatsz pl van Burberry, Ralph Lauren, Carolina Herrera, És csomó olyan márka ami spanyol és jó minőségű és olcsóbb. Az élelmiszerek is sokkal jobb minőségűek, mint az Aldiban, Auchanban, Tescoban stb. Pl csomó olyan dolog van ami itt nem is kapható. És ugye nagyon praktikus. Ami külön tetszett az az, hogy ha vettél egy informatikai eszközt, akkor azt odébb a iroszeresnel is kifizethetted és nem kellett visszacaflatni.
2018. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!