Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes februárban Moszkvába...

Érdemes februárban Moszkvába és Szentpétervárra látogatni?

Figyelt kérdés
Leszámítva hogy hideg van.
2018. dec. 20. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Szentpétervár gyönyörű amikor leseik a hó. Moszkva is szép, de hóesésben ott még nem voltam.
2018. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Mindenképpen megéri, a hó tényleg jól all mindkét városnak. Hideg, az lesz!
2018. dec. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Persze hogy meg éri, igaz még csak képeket láttam de szerintem érdemes el menni, a jövőben én is tervezek oda el menni :-)
2018. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Ha fel kellene sorolni 50 várost, hova utaznék februártban, egészen biztosan nem jutna eszembe egyik általad kérdezett sem.

Egyszerűen azért, mert millió klasszabb hely van a világon.

2018. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Neked lehet klasszabb de engem meg pont nem ez érdekel. Próbálj meg objektív lenni és elvonatkoztatni magadtól.!
2018. dec. 24. 14:59
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Én március végén voltam versenyen, így nagyon kötött volt a program, de mikor repültünk minden tiszta hó volt, nagyon szép volt. Sajnos mikor ott voltunk csak egy nagyon kicsi esett, nem volt 5 cm se, de a hotel ahol aludtunk nagyon jó helyen volt. Pont kicsit enyhébb idő volt és az idegenvezető megmutatta nekünk, hogy a Péter-Pál Erődnél a jeges, bafagyott vízben hogy fürdenek a helyiek... Minden étkezésnél a tiszta befagyott Névát és az Aurorát nézhettük. Az Ermitázs is nagyon szép volt, bár minden csoportvezető mást mutat meg, ami szerintük érdemes. A templomaik is, és sok épületük is nagyon szép volt. A metrójuk is nagyon látványos, azt is erdemes megnézni... én ajánlom neked, még én is vissza szeretnék menni egyszer tényleg nagy hóban, meg nyáron mikor minden szökőkút megy és megnézni úgy is a kerteket/parkokat is. És ha kint jársz ne a rántotthúst edd sült krumplival, nagyon jó orosz ételeket lehet enni ott mindenhol, a csokijuk is nagyon finom, +a fagyijuk is nagyon finom volt. És az egyik kedves kommentelőnek, nem mindenki a perzselő napot és a homokos tengerparton fekvős/leégős utazást szereti. Én is szívesebben utazok a hidegbe, ha már nálunk nincs rendesen tél.
2018. dec. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Végül is ahogyan látom, a kérdező számára egyetlen helyes válasz van, és azt már a kérdés feltevésénél eldöntötte.

Az nem különösebben érdekli, hogy a létező legalkalmatlanabb időben utazna a két helyre. Az sem érdekli, hogy kultúrember gova utazik februárban.

Sebaj, az a te műveltséged és a te értkrended kérdező. Mindig ilyen nehéz felfogású voltál?

2019. jan. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sz@rok rá hogy te csir@ “kulturember” szerint hova kene utazzak meg mikor. Látom ide se lehet normális kérdést feltenni mert az ilyen agyhalott gэcik osztják az észt
2019. jan. 1. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Te kérdezted, hogy érdemes e. A hozzászóló szerint nem. Tehát, ha valaki azt mondja, hogy nem érdemes, akkor nem a kérdésre válaszol? Az utolsó hozzászólásod stilisztikai vérszegénysége révén te is az agyhalott kategóriába tartozhatsz.
2019. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!