Kezdőoldal » Utazás » Európa » Repülőn a kézipoggyászban...

Repülőn a kézipoggyászban vihetek gyógyszert és sminket?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 21:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát, tőlem pl. első körben elvették a szempilla spirálom, pedig az bőven 100ml alatt van...
2008. nov. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
A Ferihegyi reptér honlapján: www.bud.hu minden infó megtalálható.
2008. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
smink közül ami folyékony azt nem viheted fel (elvileg) ami nem folyékony azt nyogodtan. én rendszeresen viszek gyógyszert pár szem fájdalomcsillapítót soha nem vették el. igaz nem egy egész dobozt viszek azt beteszem a feladandóba.
2011. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amúgy robbanóanyagnak nem kell folyékonynak lennie. Én Svájcban akadtam ki, hogy a tranzitban lehetett venni svájci bicskát, fel lehetett vinni a repülőre, nem vették el, mivel a tranzitban vett árukat nem kobozzák el. Ez igaz, tény!!! Persze előtte átmotoztak, átvilágítottak :) Ez azért vicc. Ennyi erővel Japánban meg majd szamurájkardot lehet felvinni... :D. Feleslegesek az ellenőrzések. Lecsiszolt hitelkártya, pénzérme is lehet fegyver. Szerintem azért elég jó dolgokat lehet venni a tranzitban, amivel lehet csúnya dolgokat is tenni. Parfümbolt, alkohol....dohányárú, kis molotovkoktél.. Persze, hogy felengednek aszpirint meg egybeket, ha nincs megbontva. Itt a receptköteles dolgok, vagy ismeretlen gyógyszerek okoznak gondot. Illetve van egy-két aszma elleni szer, amit náluk már nem lehet por formájában forgalmazni, csak folyékonyan, mert bomba készíthető belőle! Ennyit a szilárd meg a folyékony dolgokról!
2012. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!